Elite World Asia

Elite World Asia’da Ümit Sayın ile romantik bir gece

Küçükyalı’da Adalar ve deniz manzaralı konumuyla zincirin en yeni oteli Elite World Asia Hotel, ilk Sevgililer Günü etkinliği için Ümit Sayın ve romantik şarkıları eşliğinde özel bir gece hazırladı. Türk pop müziğinin sevilen ismi Ümit Sayın, 14 Şubat’ta birbirinden güzel romantik parçaları seslendirecek ve konuklarına aşka dair özel bir gece yaşatacak. Ayrıca, Sevgililer Günü’nü Elite World Asia Hotel’de geçiren çiftlere tango veya vals dans workshopu hediye edilecek.

ümit sayın

Ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından şiir gibi hazırlanan Sevgililer Günü menüsünde ilk tebessüm ile başlayan, fesleğenli mozerella içinde somon gravlaks, avokado püresi, kurutulmuş limon, karabuğday çıtırı, ılık fısıltılarla artan yaban mantarlı kiş leron, ılık congase sos, bahçe yeşillikleri, çılgın tutkularla bağlanan, benekli hardal ve kestane balıyla tatlandırılmış dana bonfile sebzeli buğday risotta, Kanlıca mantar sos, yanan kalplerle tutuşan çikolatalı mouss, kara orman sos, gül yaprakları, aşkın kadehinde son bulan limitsiz yerli içecekler yer alıyor.

Elite World Asia
14 ŞUBAT ÖZEL MENÜSÜ EŞLİĞİNDE UNUTULMAZ BİR GECE…

Elite World Asia Hotel’de Sevgililer Günü’ne dair özel menüsü ve limitsiz yerli içecek alternatifleriyle gerçekleşecek bu unutulmaz gecenin fiyatı, kişi başı 189 TL’den başlıyor. Elite World Asia Hotel; deniz ve Adalar manzaralı odalarında sunduğu konaklama paketleri ile de aşkınızı tam gün yaşamaya davet ediyor. Konaklamalı paket fiyatları, rezervasyon ve detaylı bilgi için 0216 458 90 19 veya 0534 597 48 50 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Yaz Okulu

Maltepe Yaz Okulu’nda çocuklar eğlenerek öğreniyor

Maltepe yaz okulu Maltepeli çocukları ağırlıyor. Maltepe Belediyesi’nin 1 Temmuz-9 Ağustos tarihlerin arasında, 6 haftalık tek kur şeklinde, ...