Burcu Çetinkaya

Burcu Çetinkaya: Gebze’yi kaliteli yöneteceğiz

İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya; “Gebze’yi dürüst, özenli, sorumluluklarını bilen, kaliteli ve nitelikli bir yönetim anlayışı ile yöneteceğiz” dedi.

Gebze Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Gençlik Kolları, önceki akşam “Mekke’nin Fethi ve Hz. Muhammed (Sav)’in Hayatı” adlı bir program gerçekleştirdi. Dernek lokalinde gerçekleşen programa; Gebze Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şakir Töngel, Kadın Kolları Başkanı Zeliha Civelek, Gençlik Kolları Başkanı Emre Töngel, İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Aşkın Öztürk, ilçe yöneticileri ve dernek üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

“HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM”

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan gecede Gebze Samsunlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Şakir Töngel ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Töngel, birer selamlama konuşması yaparak programa katılan herkese teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, bir konuşma yaptı. Çetinkaya, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bu özel ve güzel programda bizleri misafir eden Samsunlu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Gebze ile ilgili hayallerim ve projelerim olduğu için bu yola çıktım.

GEBZE’Yİ TEKNOLOJİ ŞEHRİ YAPACAĞIZ

Kaliteli ve nitelikli bir yönetim anlayışı için sizlerden destek istiyorum. Bu kenti yeni nesil bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğiz. Gebze’yi teknoloji şehri yapacağız. Sizlerin desteğiyle bunu başaracağımıza inanıyorum. Çıktığımız bu yolda Allah bizlere yar ve yardımcımız olsun.” İYİ Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Yrd. Doç. Dr. Burcu Çetinkaya, yaptığı konuşmanın ardından kendisine yakın ilgi gösteren çocuklarla ve kadınlarla sohbet ederek bol bol fotoğraf çektirdi.

Burcu Çetinkaya

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Gönül Çarşısı

Kartal’da Gönül Çarşısı gönüllere dokunuyor

Gönül Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak; kıyafetten beyaz eşyaya, mobilyadan oyuncağa kadar birçok ihtiyacını karşılayabiliyor. Kartal Belediyesi ...