Bilgi Evlerinin yıl sonu gösterileri coşku içinde gerçekleşti

Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evleri Çocuk Kulüpleri yıl sonu gösteri programları Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katılımıyla büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti.

Sancaktepe Bilgi Evleri

19 BİLGİ EVİ KATILDI

19 Bilgi evininin yaklaşık on gün süren yıl sonu programlarında bilgi evi öğrencileri,şarkı ve şiirler seslendirdi, rondlar oynadı.Çocuklar oynadıkları halkoyunları ve modern dans gösterileri hem renkli görüntüler oluştururken salonda kendilerini izlemeye gelenleri coşturdular.

HER MAHALLEYE EN AZ BİR ‘BİLGİ EVİ’

Belediye Başkanı İsmail Erdem yaptığı konuşmada; “Öğrencilerimizin Bilgi Evlerimize devam etmesi ve buralarda yeteneklerini geliştiriyor olmaları bizi çok mutlu ediyor” dedi. Öncelikli hizmetlerinin eğitim olduğunu söyleyen Erdem, hedeflerinin her mahalleye en az bir Bilgi Evi kazandırmak olduğunu ve bu yöndeki çalışmaların devam ettiğini de belirtti. Başkanımız Erdem, Bilgi Evlerinde görev alan başta öğretmenler olmak üzere herkese de teşekkür etti.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem

 

sporvitrini

Hakkında Pınar Baltacı

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da bahar çiçekleri sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi Altunizade Kültür ve ...