Fındıklı

Fındıklı’ya yeni yıl müjdesi

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrenci ve velilerin taleplerini dinledi. Mahallede inşasına başladıkları kreşi yakın zamanda açacaklarını duyuran Kılıç, Fındıklı’ya bir de yaşam merkezi müjdesi verdi.

Başkan Ali Kılıç’ın yanı sıra okul müdürü Yetkin Şekerci, Fındıklı Mahallesi Muhtarı Yaşar Kaygusuz, okul aile birliği üyesi veliler ve öğretmenlerin de hazır bulunduğu toplantıda, okulun ve mahallenin ihtiyaçları gündeme geldi. Öğretmen ve velilerin taleplerini teker teker dinleyerek not alan Kılıç, tüm talepleri değerlendireceğini ve yeni yılda çözüme kavuşturacağını ifade etti.

KREŞ TAMAM, YAŞAM MERKEZİ YOLDA…

Toplantıda iki de müjde veren Belediye Başkanı Ali Kılıç; “Her mahalleye kreş projemiz kapsamında Fındıklı’da inşasına başladığımız kreşimizi tamamlamak üzereyiz. Yeni yılda mahallemize çok güzel bir kreş kazandıracağız. Bir de Mustafa Zengin Ortaokulu’nun yanında boş bir arazi var. Oraya da çok güzel bir yaşam merkezi yapacağız. Mahalle halkı düğünlerini, nişanlarını özgürce yapabilsin diye bir etkinlik salonu, zabıta, vezne gibi belediye hizmet binaları ve spor salonlarını barındıracak bir yaşam merkezi planımız var” diye konuştu.

Fındıklı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

açık hava sineması

Üsküdar’da Açık Hava Sineması

Üsküdar Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda da düzenlediği “Açık Hava Sineması” nostaljisini, bu yıl muhteşem Boğaz manzarasıyla Üsküdar ve İstanbulluların ...