Hafif Ticari Araçlar Fuarı

YEDPA Hafif Ticari Araçlar Fuarı büyük ilgi gördü

YEDPA Ticaret Merkezi tarafından düzenlenen Hafif Ticari Araçlar Fuarı, büyük ilgi gördü. 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında YEDPA Ticaret Merkezi Fuar ve Sergi Alanı’nda gerçekleşen fuara, sektörün önde gelen markaları katıldı. Fuarın büyük ilgi görmesinin nedenlerinden biri de düzenlenen kampanyalardı.

yedpa-hafif-ticari-araclar-fuari-buyuk-ilgi-gordu-5

YÜZBAŞIOĞLU OTOMOTİV, NISSAN İLE KATILDI…

Hafif Ticari Araçlar Fuarı’na, 30 yılı aşkın süredir Nissan Bayiliği yapan Yüzbaşıoğlu Otomotiv firması da katıldı. Dünyanın en güvenilir markaları arasında gösterilen Nissan’ın Navara modeli ile fuarda büyük ilgi gören Yüzbaşıoğlu Otomotiv’in Satış Müdür Yardımcısı Musa Ok, “Bu tür etkinlikler kullanıcılara doğrudan ulaşmamızı sağlıyor ve her iki taraf için de büyük kolaylık sağlıyor” mesajı verdi.

yedpa-hafif-ticari-araclar-fuari-buyuk-ilgi-gordu-1

TEKRARLANMASI İSTENİYOR…

YEDPA’da düzenlenen fuarın açılışı; Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, YEDPA Yönetim Kurulu Başkanı Salih Sami Atılgan, Ataşehir Belediyesi Meclis Başkanı Sadi Özata, İMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Etem Özçelik, YEDPA’lı iş adamları ve büyük bir ziyaretçi grubunun katılımı ile yapılmıştı. Fuarın kapanışı sonrasında katılımcılar ve ziyaretçiler arasında yapılan mini anket sonucunda, fuarın gelecek yıl tekrarlanması istendi.

yedpa-hafif-ticari-araclar-fuari-buyuk-ilgi-gordu-4

yedpa-hafif-ticari-araclar-fuari-buyuk-ilgi-gordu-2

Hafif Ticari Araçlar Fuarı

Hafif Ticari Araçlar Fuarı’na, 30 yılı aşkın süredir Nissan Bayiliği yapan Yüzbaşıoğlu Otomotiv firması da katıldı. Dünyanın en güvenilir markaları arasında gösterilen Nissan’ın Navara modeli, fuarda büyük ilgi gördü…

Hafif Ticari Araçlar Fuarı

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...