glutensiz hayat

Üsküdar Belediyesi’nden glutensiz hayata destek

Glutensiz hayatın tanıtılması yolunda çalışmalarına ara vermeden devam eden Glutensiz Hayat Derneği, Üsküdar Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Derneğin ilk hedefleri arasında, çölyak teşhisi konulan ya da glutensiz hayatı yaşamak zorunda olan kişilerin sosyal hayatlarının kolaylaştırılabilmesi için belediyelerle ortak projeler yürütülmesi yer alıyor.

Glutensiz Hayat Derneği, bu kapsamda kendilerini makamında kabul eden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile glutensiz hayatın tanıtılması konusunda verebilecekleri destekler hakkında bir görüşme yaptı. Başkan Türkmen, ilgiyle dinlediği sunum sonrasında dernekle birlikte organize edilebilecek projeleri hayata geçirme konusunda tam destek sözü verdi.

GLUTENSİZ İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENECEK…

Görüşme neticesinde ilk organizasyon, Ramazan Ayı münasebetiyle bir glutensiz iftar yemeği olarak düzenlenecek. Davet, Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde 20 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşecek. Derneğin özellikle okullardaki eğitimler ve diğer projelerini Üsküdar Belediyesi ile birlikte yapma konusundaki dayanışması devam edecek.

glutensiz hayat

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Home City AVM

Pendik’e mobilya ve dekorasyona özel AVM

Başta mobilya ve ev dekorasyonu olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek çatı altında toplayacak olan ...