Alemdağ Stadı

Alemdağ Stadı yenileniyor

Yıllardır Amatör Lig müsbakalarına ev sahipliği yapan Alemdağ Stadı’nın zemin değiştirme ve çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ve birçok amatör kulüp maçına ev sahipliği yapan Alemdağ Stadı’nda yenileme çalışmaları başladı. Sahada çalışmalar yapan şirket yetkilileri; geniş kapsamlı çalışmalarda idari binanın yenilenmesi, tribünlerin üzerinin kapanması, soyunma odalarının yenilenmesi, sahanın ölçülerinin büyütülerek zeminin yenilenmesi ve yedek kulübelerinin karşı tarafa alınması gibi çalışmaları yeni sezona yetiştirmek için çalıştıklarını belirtti.

Alemdağ Stadı

KULÜP BAŞKANI YILDIRIM’DAN KANSIZ VE POYRAZ’A TEŞEKKÜR…

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Murat Yıldırım; “Şampiyonluk parolası ile gireceğimiz 2017-2018 sezonuna stadımız da yenilenmiş ve modern bir tesis olarak hizmete girecektir. Alemdağ Stadı’nın yenilenmesi için gerekli girişimleri yaparak Türk futboluna, spora ve sporcuya verdiği önemi gösteren değerli büyüklerim Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Yıllardır Amatör Lig müsbakalarına ev sahipliği yapan Alemdağ Stadı’nın zemin değiştirme ve çevre düzenleme çalışmalarına başlandı…

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Moda’da her ‘yer’ Nazım…

Usta şair Nazım Hikmet’in şiirleri doğum günü öncesi Kadıköy Moda Burnundaki caddeye yazıldı. “Güzel günler göreceğiz” ile umudu, ...