Ünlü astrolog Oğuzhan Ceyhan 41 yaşında…

1

Öngörüleri astroloji dışında da dikkate değer isimlerden biri olan ünlü astrolog Oğuzhan Ceyhan, 41’inci yaşgününü kutladı.

29 Ocak 1971 yılında Edremit’te doğan Oğuzhan Ceyhan’ın, bir anlamda kendisine “41 Kere Maşallah” dedirtmek adına düzenlediği doğumgünü partisi, Sahilyolu’nun yıldızlı mekânlarından Zeytindalı’nda gerçekleşti.

Billur Kalkavan da katıldı…

Kutlamaya, “1 Aralık Dünya Aids Günü” için hazırlanan serginin duyurulması adına yarı çıplak şekilde objektif karşısına geçmesiyle gündeme gelen Billur Kalkavan başta olmak üzere, TV dizilerinin ünlü isimleri de katıldılar. Arkadaşları tarafından hediye ve sevgi yağmuruna tutulan Oğuzhan Ceyhan’ın hayli duygulandığı görüldü.

4

“2012, kapitalist kuruluşların ve doğru yönetmeyen siyasilerin kıyameti olacak…”

“2012 yılını, pilleri tamamen tükenmiş Avrupa ülkeleri ile pillerini tüketmemek için mücadele eden, fakat bu sebeple de bireylerin bazı fedakârlıklar yapacağı bir Türkiye arasında anlaşma ve görüşmelerin çok fazla mümkün olamayacağı bir yıl olarak görüyorum” diyen Oğuzhan Ceyhan, sözlerine şöyle devam etti:

“2012’de kıyamet falan kopmayacaktır. Eğer bir kıyamet arıyorsak; bu bazı bankaların, bireyleri sömüren kapitalist kuruluşların, doğru yönetmeyen siyasilerin kıyameti olacaktır.”

Kadıköy Life ailesi olarak Oğuzhan Ceyhan’a “41 Kere Maşallah” diyor ve nice yıllar dileklerimizi iletiyoruz.

2

3

5

6

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Elite World Asia

Turizm sektörü Elite World Asia’da buluştu

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels’in bu yıl ikincisini düzenlediği “Elite World Gazino”, başta ...