Şifa Park

Tuzla’ya yeni bir sosyal yaşam merkezi; Şifa Park

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Şifa ve Mimar Sinan Mahallesi’ne sosyal yaşam merkezi kazandırmak için vizyon projeleri arasında yer alan Şifa Park Alışveriş Merkezi törenle hizmete açıldı.

Başkan Yazıcı, ilçe merkezine uzak olan ve yaklaşık 50 bin kişinin ikamet ettiği Şifa ve Mimar Sinan Mahallesi’ne; içinde düğün salonu, sinema salonları, oyun salonları, cafe ve restaurantlar, alışveriş mağazaları yer alan bir alışveriş merkezi kazandırdı. Mahalle sakinlerinin uzun yıllardır beklediği alışveriş merkezi, Tuzla Belediyesi tarafından yapılarak hizmete açıldı.

Şifa park

ORTAK KULLANIM ALANLARI GENİŞ TASARLANDI…

7 katlı Şifa Park Alışveriş Merkezi’nin -2. katında otopark ve sığınaklar, -1. katında 800 metrekare büyüklüğünde ve işletmesi Tuzla Belediyesi tarafından yapılacak 350 kişilik düğün salonu ve otopark yer alıyor. AVM’nin giriş katı banka şubesi, ATM’ler ve market için planlandı. Giyim mağazaları ise alışveriş merkezinin orta katlarında yer alıyor. 3. ve 4. katında restoranların hizmet vereceği Şifa Park Alışveriş Merkezi’nin en üst katında da sinema salonları ve oyun salonları yer alıyor. Büyüklüğü 40 metrekare ile 750 metrekare arasında değişen 48 işyeri, 21 bin metrekare inşaat alanının 9 bin metrekarelik kısmını kapsıyor. Şifa Park Alışveriş Merkezi’nde vatandaşların rahatlıkla gezebilmesi için ortak kullanım alanları geniş tasarlandı.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nin 30. merkezi Çekmeköy’de!

Dünya Değişim Akademisi, 30. merkezini İstanbul Çekmeköy’de çok uluslu bir kutlama ile açtı. Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Japonya, ...