Titanic Hotels’te ışıl ışıl yılbaşı eğlencesi…

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, sizi İstanbul’un eşsiz güzelliğiyle bütünleşen pırıltılı bir yılbaşı gecesine davet ediyor.

Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yıl öyle geçer. İstanbul Titanic Business Bayrampaşa, Titanic Business Kartal ve Titanic Port Bakırköy otelleri, renkli yılbaşı programlarıyla yeni yılı sevdikleriyle karşılamak isteyenleri bekliyor.

TITANIC BUSINESS BAYRAMPAŞA’DA ÖZGE ÖZTİMUR VE BURCU GÜNEY…

Tarihi Haliç Yarımadası’nda, Marmara Denizi ve Adaları panoramik olarak gören çok özel bir konumda yer alan Titanic Business Bayrampaşa’da eğlenceye doyacaksınız. La Paglia Ristorante’de gala yemeği eşliğindeki program, Grup Suxe’nin solisti Özge Öztimur ve Yol Project Grubu Solisti Burcu Güney ile başlıyor ve DJ performansıyla devam ediyor. Bu süper gecenin fiyatları kişi başı 199 TL’den başlıyor. (Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 467 81 00)

TITANIC BUSINESS KARTAL’DA TUĞBA ÖZERK VE ORYANTAL SHOW…

Titanic Business Kartal’daki gala yemeği, Karina Balo Salonu’nda DJ performansıyla başlayacak, oryantal show ve Tuğba Özerk’in canlı müzik performansıyla devam edecek. Bu muhteşem gece, kişi başı 250 TL’den başlıyor. (Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0216 453 50 50)

TITANIC PORT BAKIRKÖY’DE İKİ FARKLI PROGRAM…

Titanic Port Bakırköy ise iki farklı mekanda iki ayrı programla yeni yılı karşılayacak. Balo Salonu’nda yapılacak eğlence, lezzetli gala yemeği eşliğinde DJ performansla başlayacak; Sibel Tepe & Orkestrası ve oryantal show da geceye damgasını vuracak. Bu eğlencede kişi başı 230 TL. Marmara Denizi ve Adalar’ı içeren eşsiz İstanbul manzarasıyla Compass Restaurant’taki özel program ise, gala yemeğini takiben DJ performansla başlayacak. Okyanus Fasıl Grubu ve oryantal show’un ardından, DJ performansla devam edecek. Bu muhteşem gecenin gala yemeği kişi başı 295 TL.  (Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0212 413 70 00)

KONAKLAMALI ÖZEL PAKETLER…

Ayrıca dileyenler, konaklamalı özel paketlerden de faydalanabilecek. Böylece hem eşsiz spa keyfini yaşayıp, hem de lezzetli brunchın tadına varabilecekler…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...