Tebrikler Saint Joseph, teşekkürler İstanbul Kadıköy Lisesi…

Kadıköylü öğrenciler, yılsonu sınavlarından arda kalan zamanlarında çok değişik etkinliklerle ilçemizin yüzünü ağartıyor.

Aralarında İstanbul Kadıköy Lisesi ve Saint Joseph Lisesi öğrencilerinin de yer aldığı, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin düzenlediği “2. Yelken Yarışmaları”, Haliç’te gerçekleşti.

Oldukça çekişmeli geçen yarışa İstanbul Kadıköy Lisesi; Deniz Uluşan, Deniz Can Erbil, Furkan Seyhan, Ali Çobanoğlu ve Mehmet Çorbacı’dan oluşan yelken ekibiyle katıldı. Yelken takımının yöneticiliğini Dilek Akansu yaptı. Yarışma sonucunda ise Kadıköy’den Saint Joseph Lisesi şampiyon oldu.

Çocukluğumun geçtiği semtteki bir üniversitenin düzenlediği bir yelken yarışmasında, bir eğitimci olarak Saint Joseph Lisesi’ni ve bu alanda ilk defa yarışan İstanbul Kadıköy Lisesi’ndeki öğrencilerimi kutluyor ve bir Kadıköylü olarak bu sayfada yer vermekten gurur ve mutluluk duyuyorum.

Yarışlarla ilgili görüşlerini aldığımız Derin Can Leylek, “Ne diyebilirim ki, çok mutluyum” derken; Tuğçe Karakuzu ise “Okullarımız adına, arkadaşlarım adına gurur duydum” diyerek görüşlerini dile getirdi. Lisemizin yelkencilerinden Deniz Uluşan, “Sandalımıza takılan bir ip nedeniyle bir talihsizlik yaşadık. Rakibimiz Saint Joseph’i kutluyorum” diyerek, sportmence bir görüş bildirdi.

Fotoğraflar: Deniz Uluşan – Caner Turan

 

sporvitrini

Hakkında Nusret Karaca

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası başlıyor

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Medicana Kadıköy Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen 34. Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası, 20-21 Temmuz tarihlerinde ...