mali destek programları

Sultanbeyli’de mali destek programları için toplantı

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA), 2018 Yılı Mali Destek Programları için ilana çıktı. Ajans, bu sene “Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı, 60.000.000 TL”, “Girişimcilik Mali Destek Programı, 40.000.000 TL”, “Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı, 80.000.000 TL” olmak üzere üç başlıkta toplam 180 milyon TL mali destek vereceğini duyurdu.

Kamu kurumları, STK’lar, belediyeler, üniversiteler, meslek kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, kar amacı gütmeyen kooperatifler vb. kuruluşlar, ilgili başlıklarda proje hazırlayarak bu hibe kaynaklarından faydalanabilecek. İlçedeki diğer paydaşların bu konuda teşvik edilmesi ve kurumlar arası işbirliğiyle ilçenin gelişmesine katkı sağlayacak projeler geliştirilmesi amacıyla İstanbul Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılı mali destek programları ile ilgili Sultanbeyli Belediyesi tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

PROJE TEKLİFLERİ İSTİŞARE EDİLDİ…

Tüm birimlerin ve STK’ların katılımıyla Sultanbeyli Belediyesi Aydos Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, her bir mali destek programın öncelikleri ve örnek konu başlıkları üzerinde, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik proje teklifleri istişare edildi. Mali destek programlarıyla ilgili başvuru öncesi bilgilendirilmeleri içeren toplantı oldukça verimli geçti. Toplantıya, Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Çimen de katıldı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

6. İstanbulensis Şiir Festivali başladı

Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen VI. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali, 17 ülkeden 38 şairin katılımıyla 2-5 Mayıs tarihleri arasında ...