Stüdyo Süleyman’nın “talihli çifti” Maldivler’de…

İstanbul’un ünlü beş yıldızlı otelleri ile Büyük Kulüp, Moda Deniz Kulübü gibi özel mekanların anlaşmalı fotoğraf stüdyosu Süleyman’ın 2013 yılı talihli çifti, Maldivlere ulaştı. Talihli çifte eşlik eden Burcu ve Engin Köseoğlu ise, fotoğrafçı refleksi ile daha otellerine yerleşmeden ilk kareleri Kadıköy Life’a ulaştırdılar.

İKİNCİ BALAYI MALDİVLER’DE…

Stüdyo Süleyman’ın kurucusu Süleyman Akpınar, 2010 yılında mesleğe başlamasının 30. yılı nedeniyle aldığı karar ile düğünlerinin çekimini gerçekleştirdiği çiftlerden birini ikinci balayına gönderme kararı almıştı. Her takvim yılı içinde evlenenler arasında yapılan çekilişle bir talihli çifti belirleyerek, Maldivler’de anlaşmalı olduğu otele bir haftalık ikinci balayı tatiline gönderen Süleyman Akpınar’ın 2013 yılı talihlisi, Sedat & Gamze Yeşilyaprak çifti oldu.

BURCU & ENGİN KÖSEOĞLU’NA JEST…

2013 yılının talihli çiftlerinden Sedat & Gizem Yeşilyaprak çifti, Maldivler tatili kazanmış olmalarına çok sevindiklerini belirtirken, Süleyman Akpınar’dan bir jest daha yapmasını istediler. Düğünlerinin fotoğraf ve görsel danışmanlığını yapan ve kendilerinden birkaç ay sonra evlenen Burcu & Engin Köseoğlu’nun da bu yolculukta kendilerine eşlik etmeleri önerisini memnuniyetle kabul eden Akpınar; “Böylece iki çift göndermiş oldum. Zaten Burcu Hanım, stüdyonun halkla ilişkilerinin yanında eşi Engin Bey ile birlikte Hilton Kozyatağı’ndaki çalışmalarımızdan sorumlu olduğu için bu tatili fazlasıyla hak ediyordu” dedi.

Sedat Yeşilyaprak, Engin Köseoğlu, Gamze Yeşilyaprak ve Burcu Köseoğlu… İkinci balayı ve Maldivler’in büyüleyici görüntüleri, Kadıköy Life Dergisi’nin Ocak & Şubat 2014 sayısı sayfalarında yayınlanacak…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataevleri yeni mezunlarını verdi

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği, AÇEV’in gönüllü öğretmenlerinin ders verdiği Ataevleri okuma-yazma kurslarından 20, ...