Sancaktepe Belediyesi’nden eğitime bir hizmet daha…

2

Sancaktepe Belediyesi, eğitim yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Sancaktepe Belediyesi desteği ile yenilenen Yenidoğan Mevlana İlköğretim Okulu’nun konferans salonu, düzenlenen törenle açıldı.  

Mevlana İlköğretim Okulu’nda gerçekleşen açılış törenine; Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, Belediye Başkan Yardımcıları Av. Tarık Yusuf Uçar, Hamdullah Arvas, Hasan Kamal, Sancaktepe Belediyesi Birim Müdürleri, Mevlana İ.Ö Okulu Müdürü Hasan Üstüner, çok sayıda öğrenci ve veli katıldı. 

Törende bir konuşma gerçekleştiren Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, eğitim hizmetlerine büyük önem verdiklerini ve eğitime destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Okullara hizmet etmenin belediyenin hizmet görevleri arasında bulunduğunu kaydeden Erdem, gelecek nesillerin eğitiminin herşeyden daha önemli olduğunu ifade etti. Erdem; “Bu kente hizmet etmekten onur duyuyoruz. Her kurduğumuz tesis, başarıyı da beraberinde getiriyor. Bu salonun, okul öğrencileri tarafından en yoğun ve verimli şekilde değerlendirilmesi arzuluyoruz” dedi.  

Konuşmaların ardından konferans salonunun açılış kurdelesini; İsmail Erdem, Kaymakam Feyzullah Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, Başkan Yardımcı Hamdullah Arvas ve Okul Müdürü Hasan Üstüner birlikte kestiler.

1

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe

Sancaktepe ulaşımda çağ atlayacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Sancaktepe’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek ilçe sakinleriyle bir araya geldi. İlk olarak ...