Doğuş Üniversitesi’nde “Kariyer Günleri”…

1

Doğuş Üniversitesi’nin geleneksel hale getirdiği ve öğrencilerin geleceğini yönlendirmesine önemli katkı sağlayan “Kariyer Günleri”; Ali Ağaoğlu, Nasuh Mahruki ve birçok dünya markası kuruluştan insan kaynakları direktörlerinin katılımıyla 9. kez düzenlenecek.

Bu seneki teması “İş Hayatına Bir Adım Daha Yaklaş” olan etkinlik, 5–9 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Halkbank’ın ana sponsorluğundaki organizasyona; hazır giyimden bilişime, gıdadan sağlığa, inşaattan ulaşıma kadar birçok farklı sektörden 58 büyük firma katılacak.

Etkinlik; gerek ulusal, gerekse uluslararası ölçekteki öncü ve başarılı kuruluşların insan kaynakları direktörlerini ağırlayacak olmasıyla dikkat çekiyor. Firmaların istihdam politikasına yön veren isimler; sektörlerin gerçeklerini ve iş dünyasının ihtiyaçlarını anlatacak, deneyimlerini paylaşacak, kariyeri doğru yönlendirmede gençlere önemli katkı sağlayacak bilgiler aktaracak.

Doğuş Üniversitesi 9. Kariyer Günleri’nin iletişim sponsorluğunu Secretcv.com ve Üniaktivite; ürün sponsorluklarını ise Coca Cola, Şeker, Seda Ozalit, Kuru Kahveci Mehmet Efendi Mahdumları üstleniyor.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kaynarca-Pendik-Tuzla metro ihalesi

Alarko Holding CEO’su Ayhan Yavrucu, “Kaynarca-Pendik-Tuzla projesi yapılacak, finansman modelleri üzerinde çalışıyoruz” dedi. Alarko Holding CEO’su iptal edilen ...