“Paşabahçe” gelin aldı…

Ortaokul döneminde aynı sıraları paylaşan Sercan Sebat ve Merve Gürsoy, yıllar sonra bir tesadüf eseri Fenerbahçe’de karşılaştı. Çocukluk arkadaşlığı, büyük bir aşka dönüştü. Nişanlı çift, bir yılın ardından Suadiye Tavacı Recep Usta’da düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.

NERDEN NEREYE…

“Kim derdi ortaokul arkadaşına yıllar sonra aşık olacaksın” dedirten nikâhta, Paşabahçe Mağazaları Yöneticisi Sercan Sebat ile Karabulut Tekstil’in Tasarımcısı Merve Gürsoy’un mutluluğu görülmeye değerdi. Merve & Sercan çiftinin özel gününe, ailesi ve yakınlarının yanı sıra çok sayıda arkadaşları da katıldı. Tavacı Recep Usta İşletmecisi Ercan Öztürk, çifti kutlayan isimler arasında yer aldı.

Düğün töreninin ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Mayıs & Haziran 2014 sayısında yer alacak. Kadıköy Life Ailesi olarak çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bu mekana giren çıkmak bilmiyor!

Etin gerçek lezzetini hissetmek, ateşin başında dostlar sohbetlerinin en güzelini yaşamak, İstanbul’un göbeğinde kentin tadına varmak isteyenlerin mekanı Bostancı Çınaraltı Mangalbaşı Restoran, ağzının ...