Moshonis Balıkçısı haftanın her günü canlı…

Kadıköy’de haftasonları mekânlarda adım atacak yer kalmaz, tatlı bir yorgunluk yaşanır. Bağdat Caddesi’nin ilgi gören mekânlarından Moshonis Balıkçısı ise, haftanın her günü yoğun misafirlerini karşılıyor.

Haftanın ilk günlerinde Moshonis’in kapısını çalıyoruz. “Yaza merhaba” diyen İsmail Şef, turuncu önlüğünü giymiş bir yandan menüleri yetiştiriyor, diğer yandan lezzet tutkunlarını ağırlıyor. Mutfakta adeta “kırmızı alarm” menüler, ardı ardına yetiştirilmeye çalışılıyor. Yaza özel ara sıcaklar ve mezeler, ana menüleri tamamlıyor.

FENERBAHÇE KONGRE ÜYELERİNİN MOSHONİS KEYFİ…

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyeleri Mehmet – Şenol Düvenci, Burak Akgün ve Engin İpekoğlu, akşam yemeğini Feneryolu Moshonis Balıkçısı’nda yemeyi tercih etti. Sporla iç içe yaşam sürdüren kongre üyeleri, yemek boyunca dünya kupası karşılaşmalarını da izledi.

OKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ VE YÖNETİMİ BİR ARADA…

Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, “Yaza merhaba” yemeğinde renkli görüntüler yaşadı. Kadıköy Life’ın görüntülediği üniversite yönetimine eğitimcilerin eşleri de katıldı. Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şule Kut ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Enar Tunç’un da katıldığı yemekte, fakültenin bölüm başkanları ve öğretim üyeleri Moshonis menülerine tam not verdi.

NEJDET MORGÜL VE BARIŞ ARIMAN MOSHONİS’TE…

Haliç Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Morgül ve Dila Group Yapı Grubu Başkanı Barış Arıman, Moshonis Balık’ta bir araya geldi. Güne özel menülerle lezzet kazanan iş yemeğine, Lig TV muhabiri Loran Vayloyan da katıldı.

Patoloji Uzmanı Dr. Aygün Gülhan, Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yıldırım Gülhan, Okan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Enar Tunç, Okan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şule Kut, Moshonis Balıkçısı Şefi ve Ortağı İsmail Doğan…

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Park Adana

Park Adana’yı kahvaltı notlarınıza ekleyin

Ataşehir’in gözde mekanlarından Park Adana’yı kahvaltı mekanları listenize mutlaka eklemenizi tavsiye ediyoruz. Havuz başında ve oldukça sakin bir ...