ByOtell, Ramazan’da “Eski İstanbul”u yaşatıyor…

ByOtell, 11 ayın sultanı Ramazan’ı geleneksel Ramazan etkinlikleri ve Anadolu mutfağının seçkin lezzetleriyle karşılıyor. Açık büfe ve set menü alternatifleri olarak belirlenen iftar menülerinde, şirketler ve gruplar için özel indirimler uygulanıyor.

ByOtell, Ramazan Ayı süresince Executive Chef Ahmet Yılmaz ve ekibi tarafından hazırlanan zengin açık büfe menü seçenekleri ile Anadolu Mutfağı’nın lezzetlerini, konuklarına canlı fasıl müziği eşliğinde sunuyor. Ramazan’da iftar vaktinin sevincini ve lezzetini yaşatacak olan ByOtell’de, açık büfe iftar yemeği fiyatı kişi başı 59 TL…

ÖZEL DAVETLERE “GRUP MENÜLERİ” AYRICALIĞI…

ByOtell İstanbul’da ayrıca şirket ve özel Ramazan davetleri için hazırlanmış “Grup Menüleri”, iftar masalarına renk katıyor. “Grup Menüleri”, bahçe veya özel salonlarda 49 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

ANADOLU MUTFAĞI’NIN SEÇKİN LEZZETLERİ…

Açık büfede Anadolu Mutfağı’nın lezzetleri kompostolardan kuru meyvelere, iftariyeliklerden çorba çeşitlerine, salatalardan mezelere, zeytinyağlılardan pide çeşitlerine, ızgaralara ve tatlılara kadar oldukça zengin seçenekler sunuluyor.

İftar davetlerinizde ByOtell kalitesi için (0216) 571 61 00’ı arayarak, ziyafet ekibi ile görüşebilirsiniz…

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeni evlenenlere gelinlikler Ataşehir Belediyesi’nden

Ataşehir Belediyesi’nin maddi imkansızlıklar dolayısıyla gelinlik alamayan gelin adaylarının hayallerini gerçeğe çevirdiği “Hayalim Gelinlik” projesi devam ediyor. Sosyal ...