Marriott Hotel Asia

Marriott Hotel Asia’ya Cam Dostu İşletme Ödülü

Anadolu Yakası’nın ilk uluslararası beş yıldızlı otellerinden İstanbul Marriott Hotel Asia, çevre konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı bir ödüle daha layık görüldü.

CAMIN YENİDEN HAYAT BULMASINA KATKI…

Yaşanabilir bir dünya ve geri dönüşümün önemini anlatmak için başlatılan HORECA Cam Dostu İşletme Projesi’nde  en çok atık cam toplayan kurumlar arasında seçilen İstanbul Marriott Hotel Asia, bu kapsamda kampanyada en çok atık cam toplayan kurumlara Ataşehir Belediyesi tarafından verilen “Cam Dostu İşletme” ödülüne layık görüldü.

Marriott Hotel Asia

İstanbul Marriott Hotel Asia Genel Müdürü Marco Fien’e ödülü, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İşman tarafından takdim edildi…

ÇEVREYE KATKI SAĞLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ…

İstanbul Marriott Hotel Asia’ya ödülü, düzenlenen bir törenle verildi. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İşman tarafından takdim edilen ödül için bir açıklama yapan İstanbul Marriott Hotel Asia Genel Müdürü Marco Fien; “Marriott Ailesi olarak çevre adına böylesine önemli bir projede yer almak bizler için çok önemliydi. Bütün emeği geçenlere bir defa da aracılığınızla teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataşehir’de çocuklar yazı sanatla geçiriyor

Ataşehir Belediyesi’nin her yıl ücretsiz olarak düzenlediği Yaz Sanat Okulları’nda Ataşehirli çocuklar yaz tatillerini sanatla değerlendiriyor. Sanat atölyelerinde ...