Marriott Hotel Asia

Marriott Hotel Asia’ya Cam Dostu İşletme Ödülü

Anadolu Yakası’nın ilk uluslararası beş yıldızlı otellerinden İstanbul Marriott Hotel Asia, çevre konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı bir ödüle daha layık görüldü.

CAMIN YENİDEN HAYAT BULMASINA KATKI…

Yaşanabilir bir dünya ve geri dönüşümün önemini anlatmak için başlatılan HORECA Cam Dostu İşletme Projesi’nde  en çok atık cam toplayan kurumlar arasında seçilen İstanbul Marriott Hotel Asia, bu kapsamda kampanyada en çok atık cam toplayan kurumlara Ataşehir Belediyesi tarafından verilen “Cam Dostu İşletme” ödülüne layık görüldü.

Marriott Hotel Asia

İstanbul Marriott Hotel Asia Genel Müdürü Marco Fien’e ödülü, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İşman tarafından takdim edildi…

ÇEVREYE KATKI SAĞLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ…

İstanbul Marriott Hotel Asia’ya ödülü, düzenlenen bir törenle verildi. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İşman tarafından takdim edilen ödül için bir açıklama yapan İstanbul Marriott Hotel Asia Genel Müdürü Marco Fien; “Marriott Ailesi olarak çevre adına böylesine önemli bir projede yer almak bizler için çok önemliydi. Bütün emeği geçenlere bir defa da aracılığınızla teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Spartaküs

Spartaküs’ün torunları Ataşehir’de!

Ataşehir Belediyesi ile Spartaküs ‘ün doğduğu kent olan Bulgaristan’ın Sandanski şehrinin belediyesi, kardeş kent olma yolunda ilk adımları ...