Maltepe Park

Maltepe Park Açık Hava Konserleri başlıyor

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak, ziyaretçilerini müzikle buluşturan Maltepe Park’ın bu seneki Açık Hava Konserleri kapsamında Mirkelam, Gökhan Türkmen, Rubato ve Selçuk Balcı sahne alıyor.

Farklı müzik anlayışlarını sahnesine taşıyıp, müziğe verdiği desteği her geçen gün artırarak müzikseverleri sevdikleri müzisyenlerle bir araya getiren, Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, bu sene 7 Eylül Perşembe günü Mirkelam, 8 Eylül Cuma günü Gökhan Türkmen, 9 Eylül Cumartesi günü Rubato ve 10 Eylül Pazar günü Selçuk Balcı konserleri ile sonbahar akşamlarını hareketlendirmeye hazırlanıyor. Birçok ünlü ismi ziyaretçileriyle buluşturan, Maltepe Park’ın teras alanında ziyaretçilerin ücretsiz olarak katılımcı olabileceği açık hava konserlerin tümü saat 21:30’da başlayacak.

Ziyaretçilerini farklı ve renkli etkinliklerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

maltepe park açık hava konserleri

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak, ziyaretçilerini müzikle buluşturan Maltepe Park’ın bu seneki Açık Hava Konserleri kapsamında Mirkelam, Gökhan Türkmen, Rubato ve Selçuk Balcı sahne alıyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

halis-kurtca-cocuk-kultur-merkezi-1-yasinda-1

Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi 1 yaşında

Çocuklar için bir alternatif, sosyal bir mekân olarak tasarlanan Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi (HKÇKM) birinci yaşını kutladı. ...