Maltepe Park

Maltepe Park Açık Hava Konserleri başlıyor

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak, ziyaretçilerini müzikle buluşturan Maltepe Park’ın bu seneki Açık Hava Konserleri kapsamında Mirkelam, Gökhan Türkmen, Rubato ve Selçuk Balcı sahne alıyor.

Farklı müzik anlayışlarını sahnesine taşıyıp, müziğe verdiği desteği her geçen gün artırarak müzikseverleri sevdikleri müzisyenlerle bir araya getiren, Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, bu sene 7 Eylül Perşembe günü Mirkelam, 8 Eylül Cuma günü Gökhan Türkmen, 9 Eylül Cumartesi günü Rubato ve 10 Eylül Pazar günü Selçuk Balcı konserleri ile sonbahar akşamlarını hareketlendirmeye hazırlanıyor. Birçok ünlü ismi ziyaretçileriyle buluşturan, Maltepe Park’ın teras alanında ziyaretçilerin ücretsiz olarak katılımcı olabileceği açık hava konserlerin tümü saat 21:30’da başlayacak.

Ziyaretçilerini farklı ve renkli etkinliklerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

maltepe park açık hava konserleri

Her sene sevilen sanatçıları sahnesinde ağırlayarak, ziyaretçilerini müzikle buluşturan Maltepe Park’ın bu seneki Açık Hava Konserleri kapsamında Mirkelam, Gökhan Türkmen, Rubato ve Selçuk Balcı sahne alıyor…

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...