Kaşıbeyaz Bosphorus iftar menüsünü tanıttı…

Türkiye’de kebapçılığın gelişmesinde ve markaların oluşmasında önemli rol oynayan kebap markalarından Kaşıbeyaz, Ramazan ayı boyunca konuklarına sunacağı lezzetler için bir ön tanıtım gerçekleştirdi.

Ender Saraç ile birlikte hazırladıkları “Kaşıbeyaz Light Lezzetler Mönüsü” adını verdikleri lezzetlerin de tanıtıldığı etkinlik, Ramazan Ayı öncesinde belki de yapılması gereken en doğru etkinlik olarak konuklar tarafından dile getirildi.

Haldun Tüzel, Huriye Zafera, Fatoş Yağcı, Wilco Van Herpen, Şenay Çolpan, Ayşe Tüter, Selma Şen, Sibel Erdem, Burak Arslan ve Tuğçe Parlak…

GURMELER VE GURME YAZARLARI KATILDI…

19 Haziran Perşembe günü Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus’ta gerçekleşen buluşmaya, gurmeler ile birlikte aralarında gurme yazarı olan gazeteciler de katıldı. Nevin Özcan yönetimindeki Marka Sanat PR Ajansı organizasyonu ile gerçekleşen buluşmanın ev sahipliğini, Kaşıbeyaz markasının üçüncü kuşak temsilcisi Murat Kaşıbeyaz yaptı.

ENDER SARAÇ’IN KATKILARIYLA…

Tek hedeflerinin konuklarına en iyiyi sunmak olduğunu dile getiren Kaşıbeyaz; “Bu yıl Ramazan ayının daha da sıcak geçeceğini düşünerek, iftar mönümüzde yenilik yaratmak istedik. Değerli dostumuz Sayın Ender Saraç’ın da katkılarıyla oldukça hafif bir iftar mönüsü hazırladık. İlgi göreceğini tahmin ediyorum” dedi.

TÜM ÜRÜNLER KAŞIBEYAZ’A ÖZEL…

Mekânın Executive Chef’i Cesur Saydut, yaptığı bilgilendirmede “Kaşıbeyaz’ın en önemli özelliği, kullandığı ürünlerin büyük bir bölümünün Gaziantep’ten geliyor olması” dedi. 21 yıldan beri aralıksız olarak bu markada çalışmakta olduğunu vurgulayan Cesur  Saydut; “Gaziantep’te anlaşmalı olduğumuz yerler, sadece bizim için ve belirlediğimiz özelliklerde üretim yapıp gönderiyorlar. Bu da Kaşıbeyaz farkını ve kalitesini oluşturuyor” şeklinde konuştu.

HOLLANDALI GAZETECİ VE AŞÇI WİLCO DA KATILDI…

“Wilco’nun Karavanı” adıyla yaptığı TV programlarında Türkiye’yi bir baştan diğer başa kat ederek, izleyecilerin kalbinde taht kuran Hollandalı gazeteci ve aşçı Wilco Van Herpen de gecenin konukları arasındaydı. Kaşıbeyaz’ın Ramazan Ayı için hazırlanan lezzetlerini son derece hafif bulduğunu açıklayan Wilco; “Çok iyi düşünülmüş bir seçim… Bana göre çok büyük ölçüde ilgi görecek. Ama sizin ülke insanları küçük porsiyonlara alışık değil. Nasıl olacak ben bilmiyor” dedi.

Kilosuna dikkat edenler ve yazın kebap zevkinden vazgeçmek istemeyenler için Dr. Ender Saraç tarafından hazırlanan “Kaşıbeyaz Light Lezzetler” mönüsü, davetliler tarafından yoğun ilgi gördü. Davetliler, 400-600 kalori arasında değişen birbirinden leziz ve hafif yemeklerin tadına bakarak tam not verdiler…

Buluşmaya, Anadolu Yakası Medya Grubu olarak bizler de katıldık. Murat Kaşıbeyaz, Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya, Hüsnü Babalık, İrem Babalık ve Nevin Özcan..

Aynı zamanda çok iyi bir gurme olan otantik lezzetler uzmanı Hollandalı Wilco Van Herpen’ın, Murat Kaşıbeyaz’a “Light Lezzetler” mönüsünün oldukça başarılı olacağını söylemesi memnuniyet yarattı…

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...