Daha önce Kozyatağı By Otel karşısında 200 metrekarelik bir binada faaliyet gösteren Acıbadem Mobil, şimdi yine aynı yerde, bu defa By Otel'in yanındaki plazalardan birinde 1500 metrekarelik bir alanda çalışacak...

Acıbadem Mobil Sağlık yeni yerinde…

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde 6 yıl önce faaliyete giren Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri, Kozyatağı kavşağındaki yeni hizmet binasına taşındı.

Acil sağlık, ambulans ve evde bakım hizmetleri alanlarında hizmet veren, Türkiye’nin “güvenilirliliği en yüksek kurumları” arasında gösterilen merkezde, önümüzdeki süreçte hizmet ağının genişletileceği belirtildi.

Dünyaca ünlü markalaşmış sağlık kuruluşları arasında yer alan Acıbadem’in son yıllarda yeni yatırım ve atılımlar ile fiziki ve manevi koşullarını, çağın gereklerine paralel olarak güncellediği görülüyor.

YENİ HİZMET BİNASINA YENİ GENEL MÜDÜR…

Acıbadem Mobil yönetimi, yeni hizmet binası ile birlikte yeni genel müdürünü de belirledi. Daha önce Mondial Assistance’de genel müdür olarak görev yapan sigortacılık sektörünün önemli isimlerinden Rasim Topuz’un, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandığı merkezin yeni binası 4 kattan oluşuyor.

50 BİN BİREYSEL, 500 BİN KURUMSAL ÜYE…

Geliştirilen ürünler ile 50.000’in üzerinde bireysel, 500.000’in üzerinde kurumsal üyeye ulaşan merkezin Medikal Çağrı Merkezi, 7 gün 24 saat görev yapıyor. Merkeze ulaşan çağrıların yüzde 96’sı, ilk 10 saniye içerisinde sağlık personeli tarafından birebir yanıtlanıyor. Sistemin 2013 yılında 270 bin çağrıyı karşıladığı açıklandı.

TÜM OPERASYONLARIN TEK ÇATI ALTINDA YÖNETİLMESİ İÇİN…

Yeni döneme yönelik görüşlerini aldığımız Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Rasim Topuz, Kadıköy Life’a açıklamalarında şunları ifade etti: “Acıbadem Mobil olarak üç ana konuda faaliyet göstermekteyiz. Tüm operasyonların tek çatı altında yönetilmesi, ihtiyaç sahiplerine daha hızlı ve daha kaliteli hizmetin ulaşması anlamına geliyor. Bu nedenle daha geniş bir binaya taşındık. Önümüzdeki günlerde yapılanma tamamlanmış olacak ve farklı hizmetler de sunacağız.”

Acıbadem Mobil’in yeni Genel Müdürü Rasim Topuz, hizmet vermekte oldukları Acil Sağlık, Evde Sağlık ve İşte Sağlık başlığı altındaki alanlar ile birlikte Medikal Koçluk, Evde Girişimsel Hemşirelik ya da Evde Doktor Hizmeti, Dahiliye Muayene ve Acıbadem Sağlık Grubu Özel İndirimi gibi uygulamaların da faaliyetleri arasında yer aldığını ifade etti…

Daha önce Kozyatağı ByOtell karşısındaki bir binada faaliyet gösteren Acıbadem Mobil, şimdi yine aynı yerde, bu defa ByOtell’in yanındaki plazalardan birinde, 1.500 metrekarelik bir alanda faaliyet gösterecek…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maltepe

Maltepe, Yaşam Vadisi ile nefes alacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, birçok etkinliğe uygun planlanan Yaşam Vadisi’nde çocuk köyünün de kurulacağını açıkladı. Maltepe’ye 135 ...