Kartallife Atalar

Kartallife Atalar Projesi 15. kata ulaştı

Anadolu Yakası Medya Grubu olarak takip ettiğimiz, Kartal’ın özellikle Atalar bölgesinde prestij noktası olması beklenen Kartallife Atalar Projesi’nde 15. katın betonu atıldı. Projenin planlandığı gibi ve kusursuz bir şekilde ilerlediğini dile getiiren yetkililer, önümüzdeki aylarda kaba inşaatın tamamlanarak iç düzenlemeler ve dış cepheye geçileceği bilgisini paylaştı.

KARTALLIFE ATALAR HAKKINDA…

Anadolu Yakası’nda Kartal’da yaşama geçirilen Kartallife Atalar Projesi, STCA Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. 4 bin metrekare alan üzerinde tek blok halinde yükselen ve kentsel dönüşüm projesi kapsamında yükselen Kartallife, toplam 104 adet konuttan meydana geliyor. Projede 24 adet 2+1 daire, 76 adet 3+1 daire ve 4 adet dubleks daire yer alıyor.

Kartallife Atalar’da 2+1 daireler 54,15 ile 74,10 metrekare arasında, 3+1 daireler 92,08 ile 106,61 metrekare, dubleks daireler ise 124,92 ile 141,70 metrekare arasında değişen alanlarla tasarlandı. Adalar ve deniz manzarasına hakim olan projede daire teslimlerinin 2017 yılının sonunda yapılması planlanıyor. Projede yüzde 25 peşinat ödendikten sonra kalan tutar, 36 ay vade farksız ya da banka kredisi ile vadelendirilebiliyor.

Kartallife Atalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...