ring seferleri

Sultanbeyli’de ring seferleri başladı

Sultanbeyli’nin ulaşım ağı hızla gelişiyor, ilçeye eklenen hatların sayısı giderek artıyor. 2009 yılında 11 hat ve 28 araç ile 321 sefer yapılırken; 2017 yılı itibariyle hat sayısı 31’e, araç sayısı 258’e, sefer sayısı da 2.135’e yükseltildi. İlçe içi ulaşımı rahatlatmak için ayrıca ring hattı seferlerine başladı. Ring seferleri, toplamda 41 duraktan oluşacak.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Halkımızın ulaşımını kolaylaştırmak için ısrarla talep ettiğimiz ring seferleri başlıyor. Bu konuda İETT ve İstanbul Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz. Halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

ring seferleri

RİNG HATTI DURAKLARI…

Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Altıntepe, Düzey Sokak, Kubbe Sapağı, Altay Sokak, Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Bosna, Bosna Bulvarı, Yan Yol, Ferah Caddesi, Sultanbeyli Merkez, Sultançeşme, Güneş Caddesi, Ziya-ül Hak Sapağı, Kardeş Sokak, Fetih Sokak, Çayırhan Sokak, Ayder Sokak, Mescid Sokak, Yahya Sokak, Yonca Sokak, Yağmur Sokak, Hasanpaşa İlkokulu, Necip Fazıl Caddesi, Dumlupınar, Karapınar Camii, Fatih Sultan Mehmet Mezarlığı, Çiftlik, Sait Nursi Caddesi, Polonez Caddesi, Bosna Bulvarı, Bosna, Hal, Revani Sokak, Basra Caddesi, İbn-i Sina, Reyhanoğlu Caddesi, Bülbül Sokak, Medine Sokak, Sultanbeyli Devlet Hastanesi.

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nihat Şen: Kentsel dönüşüm iyi anlatılamadı!

Kadıköylü mimar ve kentsel dönüşüm uzmanı Nihat Şen, Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Türkiye için terörden sonra en önemli konu ...