Girne Mahallesi

Girne Mahallesi pazarına kavuştu

Maltepe Belediyesi, binlerce kişinin imzası ve talebi üzerine ilçe genelindeki 11. semt pazarını Girne Mahallesi’nde açtı. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç; “Bizim için aslolan vatandaşa hizmet etmektir. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Semt pazarının açılışına Başkan Kılıç’ın yanı sıra CHP Maltepe İlçe Başkanı Zeynep Babacan, Anadolu Yakası Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Emin Yarar, Girne Mahalle Muhtarı Tevfik Songün ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. Girne Mahallesi’ne bağlı Nehir Sokak, Mutluluk Sokak ve Reyhanlı Sokak’ı içine alan ve 800 metre uzunluğundaki semt pazarı, 200’e yakın pazar esnafına ekmek kapısı açarken, 15 bin kişinin pazar sorununa da çözüm oldu.

Girne Mahallesi

NİYET İYİ OLUNCA, ÇÖZÜM DAHA KOLAY OLUYOR…

Ali Kılıç, açılışta yaptığı konuşmada; “Bizim için aslolan vatandaşa hizmet etmektir. Uzun süredir bu alan üzerine konuşuyorduk. Niyet iyi olduğu zaman, çözüm daha kolay oluyor. Pazarcı esnafımızla sürekli bir araya geliyor, onlarla sohbet etme imkanı buluyorum. Zor olduğunu biliyorum. Pazarcı esnafımıza verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum. Tüm halkımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Maltepe Belediyesi, ilçe genelindeki 11. semt pazarını Girne Mahallesi’nde hizmete soktu…

 

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye

Sosyal belediyecilikte öncü ilçe; Ümraniye

2014 yılında Ümraniye Belediyesi tarafından ilçede yardıma muhtaç vatandaşlar için hazırlanan, bütün ihtiyaç malzemelerinin yanı sıra giyecek ve ...