Kartal’ın küçük maceracıları keşfe çıktı

Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü’nün Orman Haftası dolayısıyla bu yıl ikincisini düzenlediği “Küçük Maceracılar Keşifte” etkinliği, renkli görüntülere sahne oldu.

Kartal Belediyesi’ne bağlı 11 kreşte eğitim gören öğrenciler, sabah kahvaltılarının ardından Aydos Ormanı’nda yürüyüş yaparak piknik alanına ulaştı. Orman Haftası kapsamında öğrencilerin ve öğretmenlerin şehrin gürültüsünden uzak, doğayla baş başa bir gün geçirdiği etkinliğe, veliler de yoğun ilgi gösterdi.

DOĞA İLE BAŞ BAŞA, BOL YARIŞMALI BİR GÜN…

Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü’nün Orman Haftası nedeniyle organize ettiği etkinlik, birbirinden eğlenceli yarışmalara ve renkli görüntülere sahne oldu. Önce velileri ve öğretmenleriyle birlikte ormanın içinde yürüyüş yapan minikler, daha sonra Aydos Ormanı piknik alanında Survivor, tırtıl, yoğurt yeme, halat çekme, çuval içinde koşma gibi birçok eğlenceli yarışmayla doğayla baş başa bir gün geçirdi. Gün boyu devam eden yarışmalara katılarak çocukların enerjisiyle bütünleşen Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, yarışların sonunda etkinliğe katılan tüm öğrencilere rozet verdi.

ORMAN HAFTASI KUTLU OLSUN…

Fehmi Okay, etkinlik sonunda yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz bu etkinlikte olmayı çok istiyordu, fakat önemli bir programı nedeniyle aramızda bulunamadı. Sizlere sevgilerini ve selamlarını iletiyor, herkesin Orman Haftası’nı kutluyorum. Bu tür etkinlikler hem kaynaşma açısından, hem de öğretmen, öğrenci ve velilerin diyalogunun artması, öğretmenlerimizin moral ve motivasyonlarının üst düzeyde olmasına katkıda bulunması açısından önemli ve gereklidir.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

baskan-yazici-ve-esi-okul-aile-birlikleriyle-bulustu-2-

Başkan Yazıcı ve Eşi, Okul Aile Birlikleriyle buluştu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla’da okul aile birliklerinin gönüllü yöneticileriyle buluştu. ...