Anadolu Yakası sahilyoluna aktı

Bu pazar referanduma kilitlenen Türkiye’de vatandaşlar, oy verme işlemlerinin ardından kendilerini dışarı attı. İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ise, Caddebostan-Tuzla sahilyolunda büyük bir yoğunluk yaşandı.

Kahvaltı veren mekanların kapasitelerinin iki katı kadar talep görmesi sahipleriyle işletmecilerini sevindirirken, vatandaşları da zor durumda bıraktı. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmekte olan sosyal tesislerde yer bulma imkanı, sabahın erken saatlerinde bile mümkün değildi.

Anadolu Yakası

MARİA’NIN BAHÇESİ…

Sahilyolundaki yıldızlı mekanlardan Maria’nın Bahçesi, cuma gününden kapanan rezervasyonları nedeniyle sıkıntı yaşayan mekanlardan biriydi. Rezervasyonsuz gelen pek çok müşterisini kabul edemeyen mekan yönetimi; “Böylesine büyük bir oranda ve beklemediğimiz talep karşısında sevindiğimizi söyleyemeyeceğiz. Zira çok değerli müdavimlerimizi bile kabul edemedik. Bu durum da bize üzüntü verdi” şeklinde açıklama yaptı.

sahilyolu

Coşkun Dedeoğlu, Aykurt Nogayoğlu, Tolga Kurt, Şebnem Nogayoğlu, Neslihan Turan, Nesilsu Yıldız, Nagihan Uskan, Burcu & Duru Dedeoğlu, Elif Timuçin, Zeynep Timuçin ve Cihat Timuçin…

BURCU DEDEOĞLU, 30. YAŞINA MERHABA DEDİ…

Finans sektörünün önde gelen isimlerinden Burcu Dedeoğlu, 30. yaşına merhaba demek için Maria’nın Bahçesi’ni tercih eden isimler arasındaydı. Ailesi ve yakın dostlarıyla yeni yaşını pazar brunchında karşılayan Dedeoğlu; “Sizin sürpriziniz de bonus oldu” dedi.

Anadolu Yakası

Nurhan Gönüllü, Burcu Çevrimkaya, Esra Kalkan ve Arzu Uluhan…

UMUR BASIM’IN MELEKLERİ…

Avrupa’nın sayılı matbaaları arasında gösterilen Umur Basım çalışanlarından dört isim, oy verme işleminin ardından Maria’nın Bahçesi’nde güne kahvaltı ile devam etme kararı aldı.

Anadolu Yakası

Serkan Erserim, Erkan Deveci, Vecihi Güneş, Zübeyde Güneş, İbrahim Kılıç, Perihan Kılıç, Zeynep Kılıç, Sevinç Deveci, Kerem Deveci, Emine Erserim ve 14 aylık bebekleri Derim Erserim…

MİMAR SERKAN ERSERİM, PROJEDEN UZAKTA…

Soyak Göztepe Sitesi sakinlerinden Mimar Serkan Erserim, proje atmosferinden uzak bir hafta sonunda ailesiyle kahvaltıda buluştu. Maria’nın Bahçesi’nde bir araya gelen aile, “Harika bir gün” mesajı verdi.

Anadolu Yakası

Burcu Dedeoğlu ve 3,5 yaşındaki kızı Duru…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

mtepe-piraye-1

Nazım Hikmet’in ‘Piraye’si Maltepe’de sahnelendi

Maltepe Belediyesi, dünya şairi Nazım Hikmet’in 117. doğum yıldönümünde,  Murat Çidamlı’nın sahne aldığı “Piraye” isimli oyuna ev sahipliği ...