Kartal’da 70 çocuk denizciliğe ilk adımı attı

Kartal Belediyesi ve Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü’nün Kartallı çocukları deniz sporlarıyla tanıştırma düşüncesiyle başlattığı Ücretsiz Yelken Yaz Okulu’nda 2017 sezonu sona erdi.

3 Temmuz 2017’de başlayan Kartal Belediyesi Ücretsiz Yelken Yaz Okulu 2017 sezonunda eğitim alan çocuklar, yaz tatillerini hem eğlenceli hem de fiziksel ve ruhsal gelişimlerine büyük katkılar sağlayan bir aktivite içinde yer alarak değerlendirdiler. Eğitimlerini tamamlayan 8-11 yaş arası 70 çocuk, Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü’nde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

Kartal

BAŞKAN MUSTAFA FEHMİ OKAY: KIŞ SEZONUNDA DA ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK…

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Yelken Kulübü yetkilileri, aileler ve kursiyer öğrencilerin katıldığı törende konuşan Okay; “Dragos yelkencilik için en ideal yer. Hem Kartal Belediyesi hem de Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü, çocuklarımızın bu işi öğrenmesi için özel çaba sarf ediyor. Bu yıl kış sezonunda da çalışmaları devam ettirme kararı verdik” dedi. Yapılan konuşmaların ardından eğitimi tamamlayan çocuklar sertifikalarını aldı.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeditepe Gurme

Açık havada iftarın adresi; Yeditepe Gurme

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının olmazsa olmazı kabul edilen iftar yemekleri arasında en cazip olanı, hiç şüphe yok ...