Kadıköy Yaşam Huzurevi’nden “Yaza Merhaba”…

Kadıköy Yaşam Huzurevi, tonton ve değerli yaşlılarına geçtiğimiz hafta konser ve öğle yemeğinden oluşan muhteşem bir yaz ziyafeti düzenledi.

Bu ziyafette yüreği genç, fakat vücudu yaşlı olan huzurevi sakinlerinin yakınlarıyla paylaştıkları keyifli bir öğle yemeğinin ardından, 2015 yılının başında İstanbul huzurevleri arasında yapılan şarkı yarışmasında 2. olan Kadıköy Yaşam Huzurevi sakini, 77 yaşındaki Neriman Nesrin Erkaya birkaç şarkı söyledi.

BEE’Z KONSERİ EŞLİĞİNDE GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER…

Erkaya’nın şarkılarıyla duygu dolu anlar yaşayan huzurevi sakinleri, BEE’Z grubuyla kulaklarının paslarını silip eğlendi. BEE’Z grubu, bu konseri bedelsiz ve gönüllü olarak verdi. Yaşlılara gereken sevgi ve saygıyı göstermenin önemini ortaya koyan bu keyifli organizasyona, Kadıköy Yaşam Huzurevi sakinlerinin yanı sıra Göztepe Semiha Şakir Huzurevi ve Maltepe Huzurevi sakinleri de katıldı.

“YAŞLILARIMIZLA BERABER YAZA MERHABA DEDİĞİMİZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ…”

Bu tip organizasyonlarla kıymetli yaşlılarımıza moral vermeyi hedefleyen Kadıköy Yaşam Huzurevi yönetimi; “Yaşamlarının geriye kalanını bizimle geçirmeyi tercih eden, yaşamın tadını çıkaran, yeni dostluklar kurup nitelikli, itinalı ve kaliteli bakımı seçmiş olan sakinlerimizle coşup eğlenerek ‘Yaza Merhaba’ dediğimiz için çok mutluyuz” açıklamasında bulundu.

sporvitrini

Hakkında Melisa Taner

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

gemi maketi resme donustu

Maltepe’de gemi maketleri resme dönüştü

Maltepe Belediyesi’nin nisan ayı kültür ve sanat etkinlikleri, “Deryalar, Tekneler ve İçtenlik Kuantumu” isimli resim sergisinin açılışıyla başladı. ...