Kelebek Mobilya’dan yüzde 15 indirim ve 1.200 TL hediye çeki…

Kelebek Mobilya’nın Mayıs ayında başlattığı “Yaz Kampanyası” büyük ilgi gördü. Kampanya 31 Mayıs itibarıyla son ermiş olmasına rağmen Modoko’da bulunan en büyük Kelebek Mağazası’nın sahipleri, müşterilerinden gelen yoğun istek doğrultusunda kampanyaya devam ediyor.

Kelebek Yetkili Mağazası Adalı Mobilya Satış Müdürü Aydın Kulaksız’ın verdiği bilgiye göre, kampanya 31 Mayıs’ta sona erdi. Ancak seçimler nedeniyle İstanbul dışına gidenler, sonuçlarını bekleyenler, okulların kapanmasını bekleyenler tarafından öylesine bir talep oldu ki, bireysel olarak bu kararı almak zorunda kaldılar.

1.200 TL “HEDİYE ÇEKİ” ve YÜZDE 15 İNDİRİM…

Kulaksız; “En büyük Kelebek Mağazası olmamız, stoklarımızın da yeterli olması nedeniyle kampanyayı uzattık. 9.900 TL ve üzeri alışverişlerde 1.200 TL hediye çeki ve yüzde 15 oranında bir indirim sağlıyoruz” dedi.

Ayrıntılı bilgi için Kelebek Adalı Mobilya – Modoko adresine uğramanızı veya www.kelebekadali.com internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye Metrosu

Ümraniye Metrosu’nda sona yaklaşıldı

Ümraniye’deki trafik yoğunluğunu önemli ölçüde rahatlatacak olan Türkiye’nin ilk sürücüsüz metrosu Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattının Üsküdar’dan Ümraniye’ye kadar olan ...