Şehir Hatları’nda yaz tarifesi başladı…

Şehir Hatları’nın 2015 yılı Yaz Tarifesi, 1 Haziran Pazartesi itibariyle başladı. Yaz mevsiminin yoğunluğu dikkate alınarak düzenlenen yeni tarife, 01 Haziran-13 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak.

Yaz tarifesinde Sarıyer-Rumeli Kavağı-Anadolu Kavağı seferleri, 13 Haziran-30 Ağustos tarihleri arasında İstanbul’a en yakın tatil noktalarından Poyraz’a kadar uzatılıyor.

BOSTANCI-SEDEF ADASI SEFERLERİ BAŞLIYOR…

Büyükada aktarmalı Bostancı-Sedef Adası seferleri de yaz tarifesiyle birlikte başlıyor. Bostancı’dan saat 09.30 ve 12.00, Sedef Adası’ndan ise saat 11.45 ve 17.20’de yapılacak seferlerde, yolcular Büyükada’da ücretsiz aktarma yapabilecek.

ÖZEL GEZİ TURLARINA YAZ DÜZENLEMESİ…

Şehir Hatları, Boğaz’ın keyfini sunan özel gezi turlarını da yaz sezonuna göre yeniden düzenledi. “Nostaljik Uzun Boğaz Turu” her gün saat 10.35 ve 13.35’te, “Kısa Boğaz Turu” ise her gün saat 14.30’da Eminönü’nden ve 14.50’de Ortaköy’den kalkacak.

MEHTAP GEZİLERİ…

Yaz tarifesiyle Şehir Hatları’nın gelenekselleşen “Mehtap Gezileri” de başlıyor. Yaz tarifesiyle Cumartesi akşamları Bostancı-Anadolu Kavağı hattında düzenlenen geziler, denizin ve mehtabın unutulmaz keyfini sunacak. Boğaz’ın tadını akşam sefasıyla yaşamak isteyen yolcular, 06 Haziran-12 Eylül tarihleri arasında her Cumartesi akşamı Bostancı’dan Anadolu Kavağı’na uzanan turla “Mehtaplı Geceleri” keyfini yaşayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...