KADIKÖY LIFE YAYINLANDI…

Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım & Aralık 2014 sayısı yayınlandı. Yaklaşık 110 yıl önce Göztepe’de işlenen bir cinayeti kapak konusu yapan dergi, İstanbul’a 16 yıl boyunca “Belediye Başkanı” ve “Vali” olarak hizmet verip, bir fotoğrafı dahi bulunmayan Rıdvan Paşa’nın nasıl ve neden öldürüldüğünü gündeme getirdi.

Sonrasında “Erenköy Kız Lisesi” olan dillere destan konağında, Türkiye’nin ilk kadın kahramanlarının yetişmesine imkân sağlayan devlet adamının neden anılmadığını da sorguladı.

FENERBAHÇESİ’NE GİDEN KARA TREN…

Yazarımız Sertaç Kayserilioğlu, 1872 yılında Avusturyalı bir şirket tarafından yapılan Fenerbahçe Tren İstasyonu ve çevresini anlattı. Okuduğunuzda kendinizi o günlerde göreceksiniz…

“ACELECİ DEĞİLİZ… SAKİN VE KARARLI ADIMLARLA İLERLİYORUZ.”

2015 yılı projeksiyonlarını sizlere iletmek adına ziyaret ettiğimiz Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu; “Aceleci değiliz… Sakin ve kararlı adımlarla Kadıköy’e hizmet verme yolunda ilerliyoruz” dedi.

TEKKEBAĞ’DAN ERENKÖY’E…

Kadıköy Life, bu sayısında “Köşkler Diyarı” Erenköy’ü inceledi. Prehistorik dönemden bugünlere uzanan öyküsünde, Erenköy hakkında okuyacaklarınızdan çok etkileneceksiniz.

KADIKÖY ve ANADOLU YAKASI HABERLERİ…

İçeriğindeki önemli araştırma ve röportajlarla birlikte toplamda 160 sayfayı bulan derginin diğer haberleri de son derece ilgi çekici konulardan oluşuyor.

MÜZİKLİ PROGRAM SEÇENEKLERİ, CEMİYET HABERLERİ…

Anadolu Yakası’nın yeme-içme ve eğlence dünyasını da sayfalarına taşıyan Kadıköy Life Dergisi’nde, yıldızlı mekânlarımızın olağanüstü bir titizlikle hazırlanmış sofraları ve müzikli program seçenekleri ile açılışlar, yeni mekânlar, düğün-nişan-doğum günü kutlamaları ve onlarca cemiyet haberlerini de bulabileceksiniz.

Kadıköy Life’a ulaşabileceğiniz adresler:

Dijital olarak www.b-publisher.com ile dmags.net platformlarından da okuyabileceğiniz Kadıköy Life, ayrıca aşağıdaki adreslerde de sizleri bekliyor olacak. Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, D-Aktüel Kitabevleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları, Muhtarlıklar, Benzin İstasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri, Seyhan Müzik Evi, Kadıköy Mephisto, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş, Moda Eyfel Pastanesi, Barker Gençlik Merkezleri…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...