Art 350’de Setenay Özbek farkı…

Ünlü ressam & yazar Setenay Özbek’in “İçsel İzlenimler” sergisi, Art 350 Galeri’de açıldı. Medya, sanat ve iş dünyasının önde gelen birçok isminin katıldığı kokteylde renkli görüntüler yaşandı.

Sürpriz yaparak daha önce sevenlerine sunulmamış eserlerini ilk kez Art 350’de paylaşan Setenay Özbek’in sergisinin önemli bir kısmı, tamamlanmış büyük boyutlu kompozisyonların parçalanarak, farklı resimler üzerine geometrik olarak yerleştirilmesiyle oluşmuş. Sanatçıya göre “tamamlama”, iki ayrı eserin birleşmesiyle meydana geliyor.

“SERGİSİ GÜZEL, AMA KENDİSİ DE GÜZEL…”

İstanbul’un yanı sıra Hollanda ve Almanya gibi birçok yabancı ülkeden dostu ve sevenlerinin de katıldığı özel gecede ünlü ressam, heyecanı ve mutluluğunu Kadıköy Life ile paylaştı. “Beni en çok sanata olan ilgi mutlu ediyor” diyen Özbek, Art 350 Galeri yönetimine de teşekkür etti. Sanatseverler; “Eserleri kadar kendisi de güzel… Aslında güzelliği eserlerine yansıyor” diyerek duygularını ifade etti.

KADIKÖY LIFE’IN KASIM & ARALIK SAYISI İLE BULUŞTU…

Ressam ve grafik sanatçısı Aydın Erkmen’in özel kapak tasarımı ile yayınlanan Kadıköy Life’ın Kasım & Aralık 2014 sayısını ilk okuyan isimler arasına giren Setenay Özbek, gece boyunca ulusal ve yerel birçok medya organının da ilgi odağı oldu. Art 350 Galeri, dolu dolu bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı.

“İçsel İzlenimler” sergisi, 21 Aralık 2014 tarihine kadar ziyaret edilebilecek…

İncelikle parçalara ayrılan ve sanatseverlerde bütünlük algısını güçlendiren eserler dikkat çekti…

Ünlü ressam, gece boyunca bir hayli mutluydu…

Setenay Özbek, Art 350 Galeri’nin sahibi Anna Laudel ile birlikte…

Art 350 Koordinatörleri, Seteay Özbek ile birlikte… Ferhat Yeter, Setenay Özbek ve Gizem Gedik…

Kadıköy’ün İran kökenli başarılı sanatçılarından Ahad Saadi ve nişanlısı Parisa Karamnezhad, sergiyi ziyaret eden isimler arasında yer aldı…

Sanatseverler, Art 350 Galeri’de birbirini buldu…

Nura Önay, Bülent Erçetin, Erkan Özdilek, Setenay Özbek, Bahri Bilge ve Semiha Ünal…

Coldwell Banker – Baras Gayrimenkul Ofisi’nin Brokeri Gurur Aras, Dental Form Diş Hekimi Şölen Arslan ve Setenay Özbek…

Tanınmış gazeteci-yazar Hami Çağdaş, Art 350 Galeri’de…

Sabit Doğan, Hikmet Temel Akarsu, Hami Çağdaş ve Tülin Onat…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...