Kadıköy Duru Tiyatro’da “Şahane Düğün”…

Genel Sanat Yönetmenliği’ni Emre Kınay’ın yaptığı Duru Tiyatro, 15 Kasım Cuma günü “Şahane Düğün” adlı oyuna ev sahipliği yapıyor.

Robin Hawdon’ın yazdığı, Eser Başaran’ın çevirdiği, Coşku Cem Akkaya’nın yönettiği; Coşku Cem Akkaya, Belit Şentürk, Volkan Gürel, Gizem Dilek, Enise Akay ve Eser Başaran’ın oynadığı “Şahane Düğün” oyununun konusu ise şöyle:

Evleneceği günün sabahı Bill, balayını geçireceği otel odasında tanımadığı bir kadınla uyanır. Bekârlığa veda partisinde içkiyi fazla kaçırdığından hiçbir şey hatırlamamaktadır. Birazdan gelecek olan nişanlısı Rachel’ın durumu anlamaması için sağdıcı Tom’dan ve otel hizmetçisi Julie’den yardım ister.

Gelinin annesi Dafne’nin de karışmasıyla durum içinden çıkılmaz bir hale gelir. Tam evlenmek üzereyken yeni bir kadınla tanışan bir adamın çelişkilerini ve durumu kurtarma çabalarını esprili bir dille anlatan bir Robin Hawdon oyunu… Aşk, ihanet, dostluk, çılgınlık, yalan dolan ve karmaşa, hepsi bu oyunda…

Tarih: 15 Kasım Cuma  –  Saat: 20.00

Yer: Duru Tiyatro Sahnesi

Adres: Caferağa Mh. Dr. Esat Işık Cad. No:68  Moda – Kadıköy

Tel: (0216)  338 56 36

Bilet fiyatı: 30 TL (Biletler sadece Şehir Fırsatı – Groupon’da…)

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Üsküdar’da “Bahar Çiçekleri” sergisi

Nesrin Çaylı Sanat Evi öğrencilerinin gelirini mültecilere bırakılmak üzere düzenledikleri “Bahar Çiçekleri” el sanatları sergisi, Altunizade Kültür ve ...