Titanic Deluxe Belek’e “Tiyatro Ödülü”…

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen “Tiyatro Dalında Otel Ödülü” etkinliğinde Titanic Deluxe Belek Otel, Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Tiyatro kültürü ve tutkusunun yaygın olduğu ülkelerde uygulanmakta olan “Halk Jürisi” olgusu ile Türkiye’de ilk ve tek değerlendirme ve ödüllendirme sistemi, Direklerarası Seyircileri tarafından başlatıldı. Direklerarası Seyircileri Seçici Kurulu, 2012-2013 sezonunda Türkiye’de “Performans” ve “Tasarım” kategorilerinde en başarılı bulduğu sanatçıları belirledi.

Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü, tiyatroya yönelik örnek çalışmalarından dolayı Titanic Deluxe Belek Otel’e verildi. Otel, animasyon ve obje tiyatrolarının olanaklarından yararlanarak, daha kaliteli hizmet anlayışını misafirleri ve özellikle çocuk misafirlerine sunma çabası ile örnek olmuştu.

“EN İYİ SANAT OTELİ” SEÇİLDİ…

Tiyatro sanatını misafirleri ile buluşturan Titanic Deluxe Belek Otel’e, Türkiye’de ilk defa uygulanan konsept ile “En İyi Sanat Oteli” ödülü sunuldu. Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Sanat Merkezi Müşfik Kenter Sahnesi’nde ödülü, Titanic Deluxe Belek Otel adına Otel Müdürü Tafil Gürbüzbildik ve MC Müdürü Onursal Kaynak aldı.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...