CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt.

Kadıköy ADD, Mumcu ve Aksoy’u andı…

Kadıköy Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleri, geleneksel kahvaltı buluşmasını Kalamış Khalkedon Cafe Restaurant’ta gerçekleştirdi.

“Ocak ayında kaybettiğimiz demokrasi şehitlerimizi anıyoruz” diyen Atatürkçü Düşünce Derneği Kadıköy Şube Başkanı Batur İlter, Türkiye’nin geleceği için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinin gerekliliğine vurgu yaptı. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, etkinliği kısa bir süre ziyaret ederek, Kadıköylüler ile istişarelerde bulundu.

ŞÜKRAN SONER DUYGULARINI PAYLAŞTI…

Geleneksel kahvaltı buluşması etkinliğine, Uğur Mumcu ile birlikte gazetecilik görevini gerçekleştiren Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Şükran Soner de katılım gösterdi. Soner, konuşmasında Uğur Mumcu’nun ülke geleceğini öngören tespitleri nedeniyle bombalı saldırı sonucu öldürüldüğünün altını çizdi. Hukukçu-siyasetçi Muammer Aksoy’un öldürülmesinin de Türkiye tarihinde kara bir leke olarak yer aldığını ifade eden Soner, Kadıköylü ADD üyelerinin sorularını yanıtladı.

CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt…

Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Şükran Soner…

Kadıköy ADD Başkanı Batur İlter…

Kadıköy ADD Yönetimi, Kalamış Khalkedon Cafe ve Restaurant’ta Atatürk rozeti, arma ve çeşitli eşyalarının yer aldığı stant açtı. ADD üyelerine, restaurantın Halkla İlişkiler Müdürü Filiz Bari de eşlik etti…

Minik ADD üyeleri de geleneksel kahvaltıdaydı…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Marea

Göztepe Vino, Marea markasıyla Ataşehir’e gidiyor

Göztepe’nin ünlü lezzet noktalarından Vino Surf & Turf, Ataşehir’e gitme kararı aldı. Bağdat Caddesi’nin Göztepe kavşağında kiracı olarak ...