Green Park’ların ünlü genel müdürü CLARION’da…

Adil Üstündağ’a ait The Green Park oteller zincirinin Bostancı ve Pendik otellerinde 10 yıldan bu yana genel müdür olarak çalışan Dilaver Doğru, Clarion Hotel – Şişli’de genel müdür olarak çalışmaya başladı.

ZİNCİRİN TÜRKİYE’DEKİ İLK OTELİ…

Dünyanın çeşitli ülkelerinde  6 binden fazla oteli, 500 bine yakın odası bulunan ve Türkiye’ye “Clarion Hotel – Şişli” ile giren markanın genel müdür olarak Dilaver Doğru’yu seçmesi, zincirin Türkiye’de büyümek istediği anlamını da taşıyor.

BAŞARILI GENEL MÜDÜR…

Dilaver Doğru’nun genel müdür olarak görev aldığı The Green Park Hotel Bostancı’da gösterdiği performansın hayli başarılı bulunması nedeniyle pek çok ödül aldığı biliniyordu. Geçtiğimiz yıl zincirin çok daha büyük olan Pendik oteline atanmasının ardından, Doğru’nun istifa edip Clarion’da görev almasının nedeni açıklanmadı.

SKAL MARMARA’NIN KURUCULARINDAN…

Dilaver Doğru’nun SKAL International Marmara Kulübü’nün kurucuları arasında olması nedeniyle, Anadolu Yakası’ndaki bir otelin yönetiminde görev alması bekleniyordu.

Kadıköy Life Ailesi olarak dostumuz Dilaver Doğru’ya yeni görevinin hayırlı olması dileklerimizi iletiyor, kendisine başarılar diliyoruz…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Özgecan Yaşat, Hilltown AVM Pazarlama ve Halkla İlişkiler Yöneticisi oldu

Alışveriş merkezi dünyasının genç kadın yöneticilerinden Özgecan Elif Yaşat, kariyerine Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’de devam ediyor. Marmara Üniversitesi’ndeki ...