Kadıköy’de Ekmelettin İhsanoğlu izdihamı…

CHP ve MHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmelettin İhsanoğlu, Kadıköylüler ile buluştu. Tarihi Salı Pazarı’nı ziyaret eden İhsanoğlu, yoğun ilgi ve izdiham nedeniyle ezilme tehlikesi geçirdi. Kadıköy Life; CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun da katıldığı “Halk Buluşması”nı anı anına takip etti.

İhsanoğlu, Kadıköy temaslarında Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaflar Odası’nı da ziyaret etti. Oda Başkanı Memet Emin Yarar ve yönetimi; İhsanoğlu ile birlikte Gürsel Tekin, Oğuz Kaan Salıcı, Aykurt Nuhoğlu, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcıları, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi, son dönem Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, belediye meclis üyeleri ve partilileri ağırladı. İhsanoğlu, Başkan Yarar ile pazarcı esnafının çalışmaları üzerine değerlendirmelerde bulundu.

ESNAF ODASI ÇIKIŞINDA İZDİHAM…

İhsanoğlu’nun esnaf odası ziyareti sırasında bina ve Tarihi Salı Pazarı önünde kalabalığın her dakika arttığı görüldü. Ekmelettin İhsanoğlu’nu bina çıkışında basın ordusu ve binlerce Kadıköylü karşıladı. Adım atmanın imkânsız olduğu Salı Pazarı’nda kalabalığın sayısı her geçen dakika artınca, güvenlik önlemleri artırıldı. Ancak kalabalığın kontrol edilememesi ve izdiham nedeniyle İhsanoğlu, basın mensupları ve birçok vatandaş ezilme tehlikesi atlattı. Kadıköy temaslarını tamamlayan İhsanoğlu ve ekibi, İstanbul genelinde ziyaretlerini sürdürdü.

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...