Gerçek bir hikayenin gerçek kahramanı

Gerçek bir hikaye

Farklı etkinlikleriyle adından söz ettiren Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 8 Mayıs Anneler Günü’nde ziyaretçilerini ünlü televizyoncu-yazar Özge Uzun ile buluşturdu.

İlk annelik heyecanını yaşarken kucağına aldığı yavrusu Dağhan’ın hala teşhis edilemeyen gen rahatsızlığı sebebiyle kökünden değişen hayatını en yalın haliyle sevenleri ile paylaşan Uzun, benzer hayatları yaşayan anneler tarafından da hayli ilgi gördü.

Gerçek bir hikaye

“YENİ NESİL BABALARI ÇOK SEVİYORUM”…

Tüm annelerin birer kahraman olduğunu belirterek, özellikle daha zor şartlarla mücadele eden annelere babaların da destek olmasının büyük önem teşkil ettiğinin altını çizen Özge Uzun, Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Maltepe Park AVM’de bebeklerini kucağında dolaştıran babalara sahneden laf atarak; “Yeni nesil babaları çok seviyorum. Kucağınızda bebek taşımak size çok yakışıyor” dedi.

Gerçek bir hikaye

YOĞUN İLGİ NEDENİYLE ETKİNLİK UZATILDI…

Hem keyifli hem de umut verici bir söyleşiye imza atan ünlü yazar Uzun, ziyaretçiler ile interaktif gerçekleşen söyleşi sonrası “Sizin Hiç Maviniz Var Mı?” adlı kitabını imzaladı. İmza etkinliği, yoğun ilgi nedeniyle yaklaşık 1,5 saat uzatıldı.

ozge-uzun-maltepe-park-avmde (4)

Gerçek bir hikaye

Gerçek bir hikaye

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...