elektrik kesintisi

Kadıköy ilçesinde elektrik kesintisi

elektrik kesintisi

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre, Kadıköy’de 10 Mayıs Salı ve 11 Mayıs Çarşamba günü planlı bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek.

Buna göre, 10 Mayıs tarihinde 09.00-12.00 saatleti arasında Osmanağa Mahallesi Vahapbey, Söğütlüçeşme, Halitağa, Çuhadarağa, Kırtasiyeci, Leylak sokak/caddelerinde; Suadiye Mahallesi Şemsettin Günaltay, Hakim Kemal, Kavisli, Ayşeçavuş sokak/caddelerinde; Sahrayıcedit Mahallesi Bahçeli ve Karabekir Sokak’ta; 19 Mayıs Mahallesi Çevre, Şemsettin Günaltay, Tüccarbaşı, Oral, Sultan, Şehit Kemal Uyguntürk sokak/caddelerinde; Kozyatağı Mahallesi Dirlik, Şemsettin Günaltay, Pamuk sokak/caddelerinde planlı bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek.

11 Mayıs tarihinde ise 09.00-12.00 saatleri arasında Caddebostan Mahallesi Kavaklı, Papatyalı, Kemal Sunal sokaklarında; 13.00-16.00 saatleri arasında Fenerbahçe Mahallesi Kısmet Sokak ile Caddebostan Mahallesi Hasan Ali Yücel ve Operatör Cemil Topuzlu Sokak’ta; 13.00-17.00 saatleri arasında 19 Mayıs Mahallesi Sinan Ercan, Okur, Yusuf Baha Gürcan sokak/caddelerinde planlı bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...