Çevreci çocuklardan okullarına ödül

Çekmeköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği Atık Pil Toplama Yarışması’nın 2016-2017 eğitim ve öğretim yılındaki kazanan okullarına ödülleri teslim edildi. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde yapılan değerlendirmelerde, en çok atık pil toplayan okullar dereceye girdi.

Okul öncesi kategorisinde ilk üçe giren Nasreddin Hoca, Yunus Emre ve Koçullu Vefa Karakurdu anaokullarına, spor seti ve oyun grubu ödül olarak verildi. İlkokul kategorisinin dereceye girenleri Alemdağ İlkokulu, Doğa İlkokulu ve Çekmeköy İlkokulu’nun çevreci öğrencileri, arkadaşlarına spor malzemelerinden oluşan bir set kazandırdı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNE TAKDİM EDİLDİ…

Ortaokul ve lise kategorisinin kazananları Vatan Ortaokulu, Tunç Çapa Anadolu Lisesi ve Fatma Talip Kahraman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ödülleri de okul yönetimine teslim edildi. Derecelerine göre okullara teslim edilen spor setlerinin içinde fotbul topları ve minyatür kaleler, basketbol topları ve potalar, badminton malzemeleri, masa tenisi malzemeleri yer alıyor.

Çevreci çocuklardan okullarına ödül

 

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Dünya Değişim Akademisi

Dünya Değişim Akademisi’nin 30. merkezi Çekmeköy’de!

Dünya Değişim Akademisi, 30. merkezini İstanbul Çekmeköy’de çok uluslu bir kutlama ile açtı. Türkiye’nin yanı sıra Amerika, Japonya, ...