Canpark

CANPARK, Ümraniye’nin çekim merkezi oldu

Bundan üç yıl kadar önce kapılarını ziyaretçilerine açan CANPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ümraniye bölgesinde tam bir çekim merkezi oldu. Sadık müşteri yaratma konusundaki çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren merkez, misafirlerinin ilgisini sürekli olarak üzerinde tutma gayreti içinde olmayı da sürdürüyor.

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı boyunca pek çok etkinliğin gerçekleştirileceği CANPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Genel Müdür Yardımcısı Volkan F. Binöz, Kadıköy Life Dergisi’ne hedeflerini açıkladı.

Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi

CANPARK Alışveriş ve Yaşam Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Volkan F. Binöz…

YENİLİKÇİ ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ…

Bizlerin de dikkatini çeken bu çalışmaların ardından merkezi ziyaret edip, Genel Müdür Yardımcısı Volkan F. Binöz ile mini bir söyleşi yapabilme fırsatı bulduk. Kaliteli ve her kesime hitap eden markaların yanı sıra zengin food court seçenekleri, mimari estetiği, sanatla iç içe etkinliklerine kadar yenilikçi alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğini elde eden merkezin ilk olarak sahip olduğu genel özellikleri öğrenmek istedik.

KOLAY ULAŞILABİLİRLİK…

Merkezin lokasyon bakımından kolay ulaşılabilirliği, Üsküdar-Sancaktepe Metro Hattı ve Yamanevler Durağı’nın alışveriş merkezi ile direkt bağlantısı olmasının önemli bir avantaj olduğu bilgisini veren Volkan F. Binöz; “Türkiye’deki en iyi sistem olan QUBİCA-AMF 90XLİ EDGE altyapısına sahip bölgedeki ilk bowling salonu bünyemizde yer almaktadır. Anadolu Yakası’nın tek Dolby Atmos Ses Sistemi’ne sahip 12 VIP sinema salonu, 2 bin m2’lik çocuk oyun alanı, her iki köprüye 15’er dakikalık mesafesi ve iş merkezlerine olan yakınlığı, 240 oda kapasiteli Ümraniye Hilton Garden Inn Hotel konsepti, 7 adet toplantı ve etkinlik salonumuz, diğer AVM’lere göre daha avantajlı durumda olduğumuz özelliklerdir” dedi.

ÜNLÜ MARKALAR İLE BÖLGEDEKİ ÇEKİM GÜCÜMÜZÜ ARTTIRDIK…

Ulaşım kolaylığı özelliği ve imkânlarının sağlayacağı zaman tasarrufu avantajının ziyaretçiler tarafından oldukça cazip kabul edildiğini dile getiren Binöz, önümüzdeki günlerde kapılarını açmaya hazırlanan Hilton Garden Inn ile AVM’nin ziyaretçi frekansında ciddi oranda bir artış beklemekte olduklarını söyledi. Ziyaretçi sayılarının artışına neden olan bir başka konunun da Ümraniye’ye ilk kez gelen markalar olduğu bilgisini paylaşan Volkan F. Binöz; “CANPARK Alışveriş Merkezi henüz yapım aşamasında iken, en uygun marka karması oluşturma planları yapıldı. Genel itibariyle tüm markalarımızın en yüksek sinerjiyi oluşturmasını esas aldık. H&M, Mango, LCW, Defacto, Tchibo, FLO, MMM Migros vb. çok değerli birçok yerli ve yabancı markalar ile Ümraniye bölgesindeki çekim gücümüzü arttırdık. Özellikle CANPARK Sinemaları ve Bowling Oyun Alanı, her kesimin oldukça ilgisini çekip, tercih sebebi olmamızı sağladı” açıklamasında bulundu.

ZİYARETÇİ  SADAKATİ YARATMAK, OLMAZSA OLMAZIMIZ…

Ziyaretçi sadakati yaratmanın başlıca olmazsa olmazları arasında olduğunu belirten Genel Müdür Yardımcısı Binöz; “Günümüzde konuşulan en önemli kavramlardan biri, müşteri memnuniyeti ve sonucunda oluşturduğu sadık müşteridir. İşletmelerde müşteri sadakati yaratmak, rekabette ciddi avantajları da beraberinde getiriyor. Sadık müşteri yaratmanın en önemli koşullarından birisi, elbette müşteriyi tanımaktan geçer. Müşterilere satış sonrasında hizmetlerle alakalı anketler, mevcut müşterilerle iletişim kurup onlara kendilerini özel hissettirecek aktiviteler yapmak, personelin müşteri odaklı olmasını sağlayıp, sadakat programları oluşturmaktan geçer” vurgusunu yaptı.

SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER…

Sözlerini eğlence unsurunun artık tüm AVM tutkunları için daha fazla önem teşkil etmeye başladığına değinerek sürdüren Binöz, “CANPARK AVM olarak sosyal ve kültürel etkinliklerimiz yanında, ziyaretçilerimizin burada keyifli vakit geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Açıldığımız günden bugüne kadar konser, Ramazan etkinlikleri, eğlenceli ve eğitici çocuk aktiviteleri gerçekleştiriyoruz. Etkinliklerin özel günlere uyum sağlaması müşterilerimize eğlenceli vakit geçirtirken, mevcut mağazalarımızı ciro anlamında tatmin etmesi kadar önemli bir diğer nokta ise sürekli olması. Sosyal sorumluluk projelerimizi ağırlıklı olarak en değerli olduklarına inandığımız çocuklar üzerine kuruyoruz, öncelikle onlar için toplumsal farkındalığı arttırmayı amaçlıyoruz. Deneyimlerimiz bize onların hayatlarında mucizeler yaratmanın paha biçilemez keyfini de  yaşatıyor” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİLERE SAMİMİ BİR YAŞAM ALANI SAĞLAMAK…

Canpark Alışveriş Merkezi olarak ziyaretçilerine verebilecekleri en önemli vaatlerinin samimi bir yaşam alanı yaratmak ve sürdürmek olduğunun altını çizen Volkan F. Binöz, son olarak şöyle konuşuyor: “Ziyaretçilerimizin günlük işlerini, sosyal aktivitelerini, eğlence ve yemek organizasyonlarını, kültür-sanat aktivitelerini rahat, konforlu ve sıcak bir ortamda gerçekleştirebilmeleri için çalışıyor olacağız. Bütün amacımız, her ailenin her bir ferdinin kendine özel planlanmış alanlarda birlikte veya ayrı ayrı, mutlu ve keyifli zaman geçireceği samimi bir yaşam alanı sağlamak.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...