“Caddeliler Grubu”ndan Anma Gecesi…

IMG_0555

60’lı-70’li yıllarda Bağdat Caddesi’nin sakin ve bir o kadar da doğal olan güzelliğini yaşayanların oluşturduğu “Caddeliler Grubu”, 1 Şubat 2012 günü yitirdikleri grup üyesi arkadaşlarından Mahir Akcan’ı anmak adına bir gece düzenledi. Anma Gecesi, oldukça duygu yüklüydü.

İstanbul dışından da katılanların olduğu geceye, 70’e yakın üye katıldı. Marmara Yelken Kulübü’nde 18 Şubat akşamı gerçekleşen gecenin organizasyonu, içinde bulunduğu cemiyet hayatındaki tecrübesi nedeniyle Turgay Pamuk tarafından yapıldı.

Lale Rona da katıldı…

Geceye, aynı zamanda grup üyelerinden de olan ünlü yaşam koçu Lale Rona da katıldı. 70’li yılların sonunda Amerika’ya yerleşen, 1980 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde yaşam koçluğu kariyerine başlayan Lale Rona; “Bizleri yıllar sonra tekrar bir araya getirme yolunda çaba harcayan, başta grubun kurucularından Deniz Dağaşan olmak üzere, tüm emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Grup, gecenin sonunda 1 Şubat’ta yitirdikleri üyelerinden Mahir Akcan ile birlikte daha önce yitirdikleri Reha Köktener, Fikret Karataş, Füsün Karataş, Engin Develioğlu ve Zeynep Kısakürek gibi isimleri de andı.

Deniz Dagasan, Merih Yamac ve Gulcin Tank

Gecede, kurucu Deniz Dağaşan ile  hasret gideren isimlerin başında Merih Yamaç ve Gülçin Tank yer aldı…

IMG_0558

Lale Rona 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Elite World Asia

Turizm sektörü Elite World Asia’da buluştu

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels’in bu yıl ikincisini düzenlediği “Elite World Gazino”, başta ...