Brandium AVM’de geleneksel Ramazan eğlenceleri…

“Hayallerinizin gerçek olduğu yer” sloganından yola çıkan Brandium Ataşehir AVM’nin geleneksel Ramazan etkinlikleri ilgi görüyor.

“AVM’ler sadece alışverişin değil, hayatın buluşma noktası” temasından yola çıkan Brandium yönetimi, çocukları ve gençleri asırlık geleneklerimiz ile tanıştırıyor. Güne özel iftar programlarında ikramlar ve keyifli gösterilerin gerçekleştirildiği alışveriş merkezinde, yetişkinlere ve çocuklara özel gösteriler gerçekleştiriliyor.

HACİVAT-KARAGÖZ SEVİNCİ…

Birçoğunun fotoğraf karelerinden tanıdığı Hacivat-Karagöz oyunu, Brandium’da çocuklar için gerçeğe dönüştü. Yine sihirbazlar ve hokkabazların özel gösterileri, gölge ve orta oyunları gibi etkinlikler, teknoloji neslinin bir hayli ilgisi ile karşılandı.

GELENEKSEL SANATA İLGİ…

Yetişkinler için de Ramazan etkinlikleri bir hayli anlam kazandı. Özel şerbet ikramları, fasıl ekipleri ve semazen gösterileriyle karşılanan yetişkinler, çocukların kullanımındaki Ebru Yapım Atölyesi’nden de yararlanabiliyor. Geleneksel sanata ilginin artırılması için kukla yapım atölyesi, maske yapım atölyesi ve ebru sanatı atölyelerine verimlilik kazandırıldı. Bayrama kadar dolu dolu hazırlanan özel programlar, Brandium Alışveriş Merkezi’nin www.avmbrandium.com sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Okul günlüğü heyecanı

Çekmeköy Belediyesi: Günlük tut, ödül kazan

Çekmeköy Belediyesi’nin 2010 yılından itibaren geleneksel hale getirdiği “Okul Günlüğü” projesi bu yılda kazandırmaya devam edecek. Okul Günlüğü ...