“Kadıköy Protokolü” Ak Parti iftarında buluştu…

Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı, geleneksel iftar davetini Kozyatağı ByOtell’de gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım’ın ev sahipliğindeki iftar programına yaklaşık 250 davetli katılım gösterdi.

Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Kurt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, İlçe Nüfus Müdürü Nebahat Özdemir, İlçe Mal Müdürü Raci Koçoğlu, Kadıköy Müftüsü İlyas Öztürk ile Kadıköy Protokolü’nün tam kadro bulunduğu iftar davetinde, Ak Parti İlçe ve İl Teşkilatı’ndan yöneticiler ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de yer aldı.

Fasıl heyetinin geleneksel ezgileri ile iftarı bekleyen davetliler, Kadıköy Müftüsü İlyas Öztürk’ün hayır duaları ile oruçlarını açtılar. Programın ilerleyen dakikalarında bir konuşma yapan Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım, Ramazan ayının tüm Müslüman alemine hayırlı olmasını temenni ederek, şunları ifade etti:

KADIKÖY’ÜN MUTLULUĞU, BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR…

“Kadıköy, İstanbul’un en nadide ilçelerinden biridir. Kadıköy’ün mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Kadıköy’ü bir başka seviyoruz. Muhalefette olduğumuz bir ilçe olmasına rağmen Kadıköy-Kartal Metrosu’nu ilçeye biz kazandırdık. Kadıköy sahillerini ilçe sakinleriyle buluşturduk, ana arterleri ihya ettik.

KADIKÖY KENT PARKI’NI YAKINDA TAMAMLAYACAĞIZ…

Marmaray’ı, İstanbul ve Kadıköy’e armağan ettik. Kadıköy Kent Parkı’nı inşallah yakın bir zaman içerisinde tamamlayacağız. Fikirtepe gibi aslında kimsenin cesaret edemeyeceği müthiş bir imar planını kademe kademe faaliyete geçirdik, şu anda inşaat çalışmaları başlamış durumda…

GAZHANE KÜLTÜR MERKEZİ’NİN TEMELLERİ ATILDI…

Gazhane Kültür Merkezi’nin temellerinin atıldığını da size buradan müjdelemek istiyorum. İnşallah 1-2 yıl içerisinde Kadıköy, çok büyük bir kültür merkezine kavuşmuş olacak.

ESAS OLAN MİLLİ İRADEDİR, SANDIKTIR…

Tüm bu hizmetlerimize ve vizyon projelerimize rağmen Kadıköy halkı, son seçimlerde ideolojik bir karar ile oylarını verdi. Seçim sonucunda kısmen de olsa oyumuzu yükseltmenin gururunu yaşadık. Ne olursa olsun sandıktan çıkan her türlü sonuca saygı duyuyoruz. Kadıköy’ün bu sonucuna saygı duyduk ve duymaya devam edeceğiz. Bizim için esas olan milli iradedir, sandıktır.”

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Adalı çocuklar, 23 nisan çocuk şenliğine akın etti

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile düzenlenen Çocuk Şenliği bu yılda Büyükada Atatürk ...