Çayırova Belediyesi Sosyal Tesisi yaza hazır…

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin en önem verdiği projeler arasında yer alan Belediye Sosyal Tesisi inşaatı hızla ilerliyor. 1 Kasım seçimleri öncesinde temeli atılan ve hızla devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Demirci, kısa bir süre içerisinde tamamlanacak sosyal tesis ile Çayırova’nın gözde bir mekâna kavuşacağını ifade etti.

1.500 metrekare alan içerisinde inşa edilen sosyal tesisin inşaatında incelemelerde bulunan Demirci, yeri ve konumu bakımından güzel bir alana inşa ettikleri tesisin Çayırova’da yaşayan her kesime hitap edeceğini ve herkesin gelip rahatlıkla faydalanacağı bir yapıyı ilçeye kazandıracaklarını söyledi.

2016 YAZINDA HİZMETE GİRECEK…

İçerisinde kapalı ve açık toplam 600 metrekare kafe-restoran, 130 metrekare de toplantı-seminer salonu bulunacak tesisin 2 milyon liralık bir yatırım olduğuna dikkat çeken Demirci, 2016 yazı öncesi tesisi hizmete açmayı planladıklarını kaydetti. Her kesimden insana, aileleriyle birlikte mütevazı bütçelerle ferah ve nezih ortamda yeme içme imkânı sunacak bir mekâna ihtiyaç duyulduğunu ve bu doğrultuda projeye imza attıklarını belirten Demirci, tesisin Çağdaşkent Mesire Alanı içerisinde hizmet vereceğini dile getirdi.

sporvitrini

Hakkında Oğul Kayserilioğlu

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Hilton Garden Inn

Anadolu Yakası’na yeni bir Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn, Türkiye’deki yeni oteli Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar’ın açılışını gerçekleştirdi. Orbay Grup’un sahibi olduğu 88 ...