“Balığın iyisini bilirim” diyenler Eftalya’da…

Avrupa Yakası’nda yıllardır lezzetin durağı haline gelen Eftalya Balık’ın konseptini yeni şubesi ile birlikte Şaşkınbakkal’a taşımasının ardından, damak tadını bilenler mekân listelerini güncelledi.

Eftalya Balık Ortağı Orhan Yavuz’un sunumuyla renklenen masalar; ünlü isimler, bürokratlar ve işadamları ile birlikte aile ve çiftlerin de tercihi oldu. Şaşkınbakkal sahillerinde Prens Adaları’na karşı Avrupa Yakası’nın dokusunu Anadolu Yakası ile harmanlayan konseptiyle dikkat çeken Eftalya Balık, Ramazan ayı öncesinde spesiyalleri ile birlikte yaza özel meze ve ara sıcaklarını misafirleriyle buluşturuyor.

Eftalya Balık Restaurant Ortağı Orhan Yavuz, Enis & Aysel Yaşar, Nurten Bozer, Seyma Sedes, Ali Bozer ve İzzet Sedes…

BAKAN ALİ BOZER EFTALYA’DA…

Eski Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Ali Bozer, aile dostları ile birlikte akşam yemeği için Şaşkınbakkal Eftalya Balık Restaurant’ı tercih etti. Duayen gazetecilerden İzzet Sedes’in de katıldığı yemeğin sunumunu, Eftalya Balık Restaurant Ortağı Orhan Yavuz gerçekleştirdi.

Hüsnü Eken, Bülent Serttaş, Bahadır & Emir Serttaş, Selvi Serttaş, Neriman Eken ve Miray Serttaş…

BÜLENT SERTTAŞ DA “EFTALYA” DEDİ…

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, ailesi ve yakın dostları ile birlikte Eftalya Balık’taydı. “Menüler harika, balığın tadını burada alıyorum. İyisini bilirim, lezzeti ve sunumu bir başka” diyen Bülent Serttaş, dostları Eken Ailesi ile birlikte objektiflerimizde buluştu. Ünlü sanatçının çocukları Bahadır ve Emir’in ise bir hayli büyüdüğü gözlerden kaçmadı.

Orhan Yavuz’un sunumu ile renklenen masada Bülent Serttaş, ailesi ve dostlarıyla keyifli dakikalar geçirdi. Yaz dönemi ile birlikte yoğun konser ve sanat çalışmalarını sürdüren Serttaş; “Fırsat buldukça Eftalya’dayım” diyerek Orhan Yavuz’un, misafirlerinin damak tadına hitap edebildiğinin altını çizdi…

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Park Adana

Park Adana’ya Adana’dan da, Ardahan’dan da geliyorlar!

Ataşehir’in her türlü övgüyü hak eden lezzet durağı Park Adana Kebapçısı’na Adana’dan da, Ardahan’dan da, hatta Çin’den bile ...