Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Bahar Çınar GÜNAY’da sahne alıyor…

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Bahar Çınar, İstanbul’un en gözde mekanları arasında gösterilen GÜNAY’da sahne alıyor.

İlk programını geçtiğimiz günlerde gerçekleştiren ve 14 Mart akşamı tekrar sahne alacak olan sanatçıya, 6 kişiden oluşan bir saz grubu eşlik edecek. 14 Mart’ın aynı zamanda Tıp Bayramı da olduğunu söyleyen Bahar Çınar; “Sağlığımızı emanet ettiğimiz doktorlarımızla buluşacağım için ayrıca mutluyum” dedi.

BAŞKA MEKÂNLARDAN DA TEKLİF VAR…

Programı boyunca kendi bestelerini de seslendirecek olan Bahar Çınar; “Başka mekânlardan da teklif alıyorum. Özellikle Ankara’dan çok cazip ve ısrarlı teklifler var. Ancak İstanbul, benim olmazsa olmazım… Bu nedenle hiç düşünmedim. Ayrıca GÜNAY, Türk Sanat Müziği ile özdeşleşmiş olması nedeniyle benim için çok özel bir mekân” dedi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Palladium Ataşehir’de Interstellar Uzay Sergisi

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, 20 Mayıs-20 Temmuz 2017 tarihleri arasında ...