Bağdat Caddesi 2014 elbisesini giyindi…

Dünyanın prestij merkezi Bağdat Caddesi, 2014 yılını cıvıl cıvıl karşılamaya hazırlanıyor. Kadıköy Belediyesi tarafından caddenin dört bir tarafı, ışıl ışıl dev maketlerle bezendi.

Bağdat Caddesi’nin yeni yüzü büyük beğeni topladı. Anadolu Yakası ile birlikte Avrupa Yakası ilçelerinden de Kadıköy’e akın eden İstanbullular, eşsiz görüntüleri cep telefonları ile ölümsüzleştirmek için birbiriyle yarışıyor.

YENİ YILIN ADRESİ KADIKÖY OLACAK…

Prestij merkezinin yeni görünümü ve vatandaşların ilgisi, İstanbul’da 2014 yılı kutlamalarının merkezinin Bağdat Caddesi olacağını günler öncesinden ortaya koydu. Her yıl izdihamın yaşandığı İstiklal Caddesi ve Taksim’e alternatif olarak Bağdat Caddesi’nde, dolu dolu yılbaşı kutlamalarının gerçekleşmesi bekleniyor.

TİCARETİ OLUMLU ETKİLEMEYE BAŞLADI…

Yeni yıl süsleri Bağdat Caddesi’nin prestijine prestij katınca, ilk günlerde cadde genelinde ticari hareketliliğin arttığı gözlemlendi. Aralık ayının son gününe kadar, Bağdat Caddesi genelinde esnaf ve ticarethanelerin cirosunda artış bekleniyor.

 

 

 

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

engelsiz okul

Çekmeköy’de engelsiz okul için geri sayım

Çekmeköy Belediyesi’nin Ekim 2017’de Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiği arsada yapılması planlanan Engelliler Okulu için yapım protokolü imzalandı. Çekmeköy ...