Anadolu Yakası’ndaki konut fiyatları ve mortgage seçenekleri…

anadoly

İstanbul’un en hızlı gelişen yaşam alanlarını içerisinde barındıran Anadolu Yakası’ndaki konut projelerinin sayısı her geçen gün artmakta. Bu projelerde güvenlik, lüks, sakinlik, huzur gibi özellikler bir arada sunulmakta. Bu konuda Avrupa Yakası’nda oldukça başarılı çalışmalara imza atan bir internet sitesi olan www.finzoom.com.tr, şimdi Anadolu Yakası’na geçti ve buradaki projelerle kredi imkânlarını inceledi. İşte onların yaptığı çalışmalardan çıkan sonuçlar: 

Kurtköy’de yeni bir başlangıç… 

Recep Ağa Konakları, lüksü müşterilerine Kurtköy’de sunuyor. 1+1 daireler 125 bin TL, 2+1 daireler 145 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. 3+1 daireler ise, 195 bin TL taban fiyatından satılmaktadır. 

Tuzla’da Adres Natura… 

Dumankaya’nın Tuzla’da gerçekleştirdiği diğer projesi olan Adres Natura’da daireler büyük ilgi gördü. Stüdyo ve 1+1 dairelerin tamamının satıldığı projede 2+1 daireler 193 bin TL’den, 3+1 daireler 204 bin TL’den, 4+1 daireler ise 276 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Peşin satışta % 6 indirim uygulanmaktadır. 

Adalar’a karşı… 

Maltepe’de Adalar’a karşı yükselen Nuvo Dragos, bölgenin en gözde projelerinden biri… E-5’in hemen altında olan projede 1+1’ler 250 bin TL’den, 2+1’ler 376 bin TL’den, 3+1’ler ise 583 bin TL’den başlamaktadır. Çeşitli ödeme imkânları sunan proje, sizi İstanbul’un keyfini çıkarmaya davet ediyor. 

Sancaktepe’de fark yaratan proje… 

216 Sancaktepe Konutları, sunduğu yaşam alanlarıyla herkesi düşünmüş. Şehrin kalabalığından uzakta sakin bir ortam sunan projede 2+1 daireler 189 bin TL’den, 3+1’ler ise 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. 4+1 daireler ise 310 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca proje, uygun kredi koşulları da sağlamaktadır. 

Gökyüzündeki bahçeniz… 

Ağaoğlu güvencesiyle gerçekleştirilen My Towerland Projesi, misafirlerini yükseklere çıkarmak için tasarlandı. Proje başlamadan önce 50.000 kişinin katıldığı bir anketle tüketicinin beklentilerini gören ve projeyi tüketiciye göre şekillendiren Ağaoğlu, projenin gördüğü ilgiden memnun olmalı.  Projedeki 1+1 dairelerin satışı tamamlanmıştır. Henüz satışı tamamlanmayan 2+1 daireler 560 bin TL’den, 3+1’ler 845 bin TL’den, 4+1 daireler ise 1090 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Konforu ve güveni kalite ile birleştiren proje, yeni sahiplerini bekliyor. 

“Anadolu Yakası projeleri Kurtköy, Tuzla, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe ve Ümraniye’de ağırlıklı olmak üzere, aşağı yukarı yakanın her lokasyonunda yer almakta olup, proje sayısı her geçen gün artmaktadır” diyen www.Finzoom.com.tr Türkiye Finansal Analisti Kerem Akbaba; “Ayrıca Fikirtepe, Kartal, Ataşehir bölgelerinde başlanılan kentsel dönüşüm projeleri de devam etmektedir. İstanbulluların yoğun bir şekilde oturmayı tercih ettiği Anadolu Yakası, İstanbul’un konut projesi merkezi olma yolunda ilerlemektedir” şeklinde konuştu. 

Eviniz için bankaların kredi seçeneklerinden faydalanmak için www.finzoom.com.tr adresinden aradığınız nitelikte bir kredi seçip, başvurunuzu gönderebilirsiniz. 

Finzoom.com.tr hakkında… 

Finzoom Türkiye, Finzoom Financial Guide Network’ün Türkiye şubesi olup, Türkiye’nin ilk finansal ürün ve kredi karşılaştırma portalıdır. Maliyet oranları, hesapları ve bankaların kredi ürünlerinde analiz yaparak, banka ürünlerinin nabzını tutan tek kuruluştur. www.Finzoom.com.tr tüm bankalardan kredi oranları ile ilgili tam bilgi toplar ve bu bilgileri açık, objektif olarak karşılaştırmaya sunar. Amacı, tüketici bilinci sağlamak ve tüketicinin doğru krediyi seçmesinde tarafsız olarak yol göstermektir.

11

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerem Akbaba

Finzoom.com.tr Türkiye Finansal Analisti

 

 

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kelebekler

Kelebekler filmi Maltepelilerle buluştu

Maltepe Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini ve senaryosunu Tolga Karaçelik’in üstlendiği 2018 yapımı “Kelebekler” filminin gösterimi ...